منشی گری صحنه,عکاسی،فیلمبرداری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. gandom
    gandom
    دوستان می تونید سؤالات،ابهامات،هماهنگی های مربوطه رو در این جا مطرح کنین.
  2. امین
    امین
    بی صبرانه منتظر شروع کار هستیم.
  3. امین
    امین
    در مورد جایگاه تصویربردار، میشه یه توضیحی بدید.
    مثلا چه کار باید بکنیم و در چه زمانی.
  4. gandom
    gandom
    خوب...در مورد عکاسی شما می تونین روز اجرا به همراه آقای معروفی عکاسی کنین...ولی خوب عکاسی تئاتر تقریبا" می شه گفت که با همه ی عکاسی ها متفاوته و دنبال اوج و فرود نمایش می گرده...من چند تا لینک براتون می فرستم که بیش تر آشنا شید...البته اگه می تونین مواقع تمرین تهران باشید با من هماهنگ کنین که روزای تمرین رو براتون بفرستم تا از تمرینات بچه ها هم عکس بگرین.
    با تشکر
  5. kh.maroufi
    kh.maroufi
    فکر کنم یه اشتباهی پیش اومده؛ آقای امین میخواستن کاره فیلم برداری رو انجام بدن، نه عکاسی...
  6. امین
    امین
    لینک ها رو دیدم خیلی خوب بود. الان هم میشینم با دقت بیشتری نگاه می کنم. البته اینو بگم همینطور که آقای معروفی اشاره کردن بیشتر تصویربرداری بلدم نه عکاسی.
    اگر هم برای زمان تئاتر یک گروه تصویربرداری دارید و تدارک دیدین یا اصلا نمی خواهید تصویربرداری کنید پس من یک تماشاچی باشم بهتره. هر جور خودتون صلاح میدونین.
  7. gandom
    gandom
    من واقعا" متآسفم!...جناب امین لطف کنید و مشخصات دوربینتون رو برای بنده ارسال کنین...ممنون
  8. امین
    امین
    شرمنده. من خودم که دوربین ندارم. اگر شما هم نداشتید شاید بتونم z7 یا 170 یا d5 جور کنم. البته این آخری (d5) دوربین عکاسیه ولی ما باهاش فیلم هم می گیریم.
  9. Asteroid
    Asteroid
    سلام . جناب امین شما برای فیلم برداری با دوربینی که مخصوص عکاسیه باید کارت حافظه ی خوبی داشته باشید. چون من قبلا با یه کارت 4 گیگ این کارو انجام دادم و اتفاقا از یک موضوع حساس فیلم گرفتم.....اما چون پیکسل دوربین بالاست و ظرفیت هم کم الان همه ی فیلما slow motion شده و من دیگه نمیتونم کاری انجام بدم. اما خوب مثلا با کارت 16 گیگ HD میشه حدود یک ساعت پیوسته فیلم گرفت.البته خانم گندم باید طی مراحل بعدی اطلاع بدن که نمایش حدودا چقدر زمان میبره. ولی ایکاش یه دوربین حرفه ای فیلم برداری داشتیم! مثلا دوربینی که باهاش مستند Life رو گرفتن...
  10. امین
    امین
    متشکرم آقای استروید. بله ما دو تا کارت حافظه 16 یا فکر کنم 8 گیگ داریم و هروقت یکی از اینها پر شد دومی رو میذاریم توی دوربین بعداولی رو خالی میکنیم توی لب تاب تا خالی بشه.
    دوربین Z7 هم دوربین خیلی خوبیه.
    اگه از اون دوربینهای مستند لایف هم توی ایران سراغ داشتین به ما هم بگین.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد