آشنایی با اعضا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. stargazer
    stargazer
    سلام دوستان

در این گفتگو قصد داریم که با تک تک منجمین یزدی و یا انجمن و گروه نجومیشون آشنا بشیم (البته ممکنه اکثرا همدیگه رو بشناسیم، اما وجود این معرفی به اعضای جدیدی که عضو میشن کمک می کنه)

پس لطفا خودتون، سوابق نجومی و همینطور رشته نجومی مورد علاقتون رو بیان کنین و بگین که در کدوم زمینه نجومی بیشتر فعالیت کردین و تخصصتون بیشتر هست. ممنون
  2. محمدرضا صادقیان
    محمدرضا صادقیان
    سلام به همه...
    چرا چپ چپ نگاه ميكنين؟؟؟
    من يزدي نيستم اما يزد رو دوست دارم خب...

چرا ميخواين بزنين...
    اي بابا...
    يعني برم؟؟؟
    دلتون مياد؟؟؟
  3. stargazer
    stargazer
    سلام.

ممنون از لطفتون.

نه یزدیا همیشه مهمان نوازن و مهمونو گرامی میدارن
  4. Ahmad
    Ahmad
    قرار نیست کسی خودش را معرفی کنه یا اینکه همه همدیگه را میشناسیم؟
  5. stargazer
    stargazer
    خب شما شروع کنین شاید همه فکر می کنن همدیگه رو میشناسیم. البته چند نفری میشناسیم همو ولی خب شاید اونای دیگه نشناسن

پس بسم ا...
  6. رضا طامهری
    رضا طامهری
    سلام
    اقا من اول خودمو معرفي ميكنم
    رضا طامهري هستم متولد ١٣٦٦ در شكرستان يزد
    از نظر محله اي، اصالتا متعلق به محله ي دوست داشتني مريم اباد هستم(يكي از معدود محلات يزدي كه از ان در دايره المعارفها نام برده شده) ولي از نظر اصالت فاميلي همانطور كه در نام خانوادگي هم ديده ميشود متعلق به روستاي زيبايي در نزديكي بخش خرانق هستيم كه اسمان فوق العاده اي هم دارد
    فارغ التحصيل مهندسي صنايع از دانشگاه سراسري يزد هستم و هم اكنون هم در صنعت نساجي مشغول كار بصورت كاملا جدي و حرفه اي هستم
    تاريخچه زندگي نجومي من برميگرده يه بارش شهابي برساووشي سال ١٣٨٥ كه با بچه هاي باشگاه علمي پژوهشي به منطقه حسن اباد رفتيم و همونجا بود كه يه دل نه صد دل عاشق اسمون و داستانهاش شدم
    از يه نظر كمي خاصم تو نجوم: من سر هيچ كلاس نجومي شركت نكردم ولي تاكنون در كلاسهاي نجومي فراووني تدريس كردم
    هم اكنون هم علاوه بر همكاري با گروه نجومي ستاره پارس، مديريت گروه رصدي آرشيدا رو هم بعهده دارم كه انشالله بزودي از اين گروه رصدي خيلي خواهيد شنيد

اسمون دلتون پرستاره
  7. Ahmad
    Ahmad
    من که شنیدم شما سر کلاس آقای بهرامی بودی؟
  8. subaro
    subaro
    سلام
    من امروز این گروهو دیدم.خوب من هم خودمو معرفی میکنم.فاطمه دهقانی زاده هستم.شغل اصلی من پرستار است.ده سال است تو بخش ای سی یو کار میکنم.از بچگی به نجوم علاقه داشتم ولی هیچ موقع موقعیت ان پیش نمیومد.تا اینکه با انجمن نجوم اسمان کویر در سال 1386 اشنا شدم.و تو این مدت با بقیه اعضاء فعالیتهایی را انجام دادیم.
    من از محضر استادهای زیادی بهره بردم.مثل اقای مصدق و اقای سراستاد و اقای بهرامی.و خانم عدالتخواه.که از همه انها تشکر میکنم.
  9. رضا طامهری
    رضا طامهری
    نه احمدجان اشتباه به عرضتون رسوندن
    من فقط یک جلسه اونم بصورت خصوصی(اون زمانی که قرار بود کلاس نجوم به زبان انگلیسی راه بیفته) با ایشون بودم که خب اون کلاس بخاطر به تعویق افتادن زیاد و البته عدم استقبال مطلوب(به کفته ی خود اقای بهرامی) تشکیل نشد ولی خب همون بارش شهابی کار خودشو کرد
  10. hamed sanaie kia
    hamed sanaie kia
    سلام
    منم حامدم
    یه نمکی عاشق
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد