شناسايي اعضا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
  1. Astronomy
    Astronomy
    ممنون از همه دوستان که خودشون رو معرفی کردند
    انشالله در روز های آینده (بعد از ایام امتحانات) برنامه هایی ترتیب خواهیم داد
  2. Sky_Watcher
    Sky_Watcher
    سلام
    منم عضو این سایت شدم ، اهل نکام. از 11 سالگی نجوم رو شروع کردم.البته دو سه سال اولش عمومی و پایه ای بود.
    متولد دی 74.
    من تا حالا تور رصدی نرفتم اما امیدوارم با این گروه این تجربه رو بدست بیارم.
  3. mohammad_reza
    mohammad_reza
    با سلام به همه عزیزان محمد رضا هستم از بابل پایه تور رصدی
    هر سوالی در مورد تلسکوپ داشتین بهم بگین در اسرع وقت جواب میدم.
  4. estardast
    estardast
    سلام.......نمي دونستم اصلا تو مازندران هم گشت نجومي هست !!!
    من از بچگي به نجوم علاقه داشتم ولي رشته دانشگاهيم مهندسي صنايع هست
    قبل از گشت رصدي اگه بشه يه دوره كلاساي نجوم تو مازندران برگزار بشه خيلي عاليه .....تحقيق كردم متاسفانه مازندران تو اين زمينه خيلي كمرنگ هست.اگه بتونيم از همين جا شروع كنيم خيلي عالي مي شه
    موفق باشيد
  5. Astronomy
    Astronomy
    سلام به همگی

خیلی خوش آمدید!

دوست عزیز در مازندران هم این کلاس های آموزشی نجوم برگزار میشه! شما اگر دنبالش میگشتید هم در فضای اینترنت و هم در ماهنامه ی نجوم ما اطلاع رسانی کردیم

کلاس ها هم تا زمانی انجام میشد اما مدتی است که برگزاری کلاس در انجمن ما انجام نمیشود ولی با این حال همین حالا نیز گروه هایی هستند که در سطح مبتدی کلاس های نجوم برگزارمی کنند!

جوینده یابنده است
  6. estardast
    estardast
    نظرم چرا نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟
  7. nasa021
    nasa021
    سلام به بروبکس مازندرانی من علیرضا ساکن امل هستم اگه توررصدی دارین خواهشا باخبرم کنید مرسی راستی دانشجو معماری بابل هستم که میخوام بیخیالش بشم برم دنبال عشقم
    چاکرتمام نجومیاهستیم
  8. Astronomy
    Astronomy
    سلام دوست عزیز!

خیلی خوش آمدید!

ما که بخیل نیستیم! اگه بود، چشم! شما رو هم با خبر میکنیم!!
  9. mohsen4465
    mohsen4465
    سلام
    من محسن هستم از تنکابن. از بچگی عاشق کارهای علمی بودم. و از چند ماه پیش نجوم رو عملی با تلسکوپم شروع کردم.
    خیلی دوست دارم تور رصدی بیام. اما موندم با این دابسونی 40 کیلویی چیکار کنم. نه فکر نکنم بشه. باید حالا حالا ها صبر کنم! حداقل یه ماشین بخرم! شایدم یه تلسکوپ کوچیکتر خریدم.
  10. Astronomy
    Astronomy
    سلام!!

خیلی خیلی خوش آمدید!!

حتما برنامه ی رصدی ای باشه شما رو هم خبر میکنیم (فعلا که نبوده)!!
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44
صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد