شناسايي اعضا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
  1. Astronomer
    Astronomer
    خوب! دوستان هم استاني گرامي براي اينكه بتونيم همديگر رو بشناسيم بهتره اينجا خودتون رو معرفي كنيد و شهرتون و احتمالا انجمني كه در اون فعال هستيد رو نام ببريد.
    (انشاالله كسايي پيدا بشن كه به اينجا سر بزنن!!!)
  2. Sunrise
    Sunrise
    به به جناب استرونومر! دست شما درد نکنه... ایشالا که پیدا میشه
  3. mmmm.nnnn
    mmmm.nnnn
    سلام من ماندانا هستم ساکن ساری. می خواستم بپرسم تو مازندران جایی هست که بشه برای یه تور رصدی اسم نوشت؟
  4. davoodi
    davoodi
    سلام دوستان. من دریانوردم. در مورد ابزار نجوم دریایی هر سوالی دارین من در خدمتم. راستی اهل ساری ام.
  5. Astronomy
    Astronomy
    سلام
    من پرهام هستم از ساری
    شاگرد خود استاد رضایی
    کسانی که میخوان تو انجمن ما باشن و رصد و غیره برن به من ایمیل بزنن
    saeidy.9.parham@gmail.com
    par13748@yahoo.com
  6. آندرومدا
    آندرومدا
    سلام.من طاهره هسنم.از چالوس..تعداد کم اعضا رو که دیدم ناامید شدم.خیلی به نجوم علاقه دارم اما حسرت یه تور نجومی به دلم مونده.
  7. barsavush
    barsavush
    سلام خدمت همه بچه های با حال استان خودمون
    من که اسمم پیداست ... اما اگه بخوام از رسمم بگم ... من بچه آملم روانیه نجوم تو دانشگاه مازندران دانشجوام و عضو باشگاه نجوم دانشگاه هستم بعلاوه که با بیشتر بچه نجومی های استان م در ارتباطم...در کنار اینکه با خیلی از بزرگان نجوم ایران در ارتباط بودم ... که این ارتباط بخاطره این کنکور یه مقدار خیلی زیادی کم رنگ شد... حالا اگه خدا بخواد و یاری کنه برنامم اینکه با کمک دوستانی که می شناسمشون و تو این زمینه فعال هستن بتونم این گروه رو از این حالتی که هست دربیارم ... دیدم که در همین تعداد کمه اعضا بچه ها بیشتر مشکل رفتن به تورهای رصدی دارن این مشکل هم قابله حله...من یکی از دوستانم که مدال بیار المپیاد جهانی نجومه هر سال از بهار تا آخر تابستان تور رصدی داخل استانی و خارج استانی می بره با قیمت خیلی عالی و امکانات مناسب...اگه بتونید ارتباطتون رو با این گروه نزدیک تر کنید هر وقت خواستید می تونید برید تور های رصدی...
    به امید اینکه بچه ها تو این صفحه فعال بشید....یا حق
  8. Mohamad20_12
    Mohamad20_12
    سلام اسم من محمد.بچه نوشهر هستم.

9. kekel
    kekel
    سلام. من ككلم از جويبار . منجم كشتي گير.
  10. vahid.t
    vahid.t
    سلام.وحید هستم اهل شاهی.عاشق نجوم.پایه هر تور رصدی هستم.ضمنا آقای برساوش دم همه بر و بچه های دانشگاه مازندران گرم.من فارغ التحصیل سال 77 رشته قدرت از دانشکده فنی نوشیروانی هستم.تور و رصد میری برساوش جان بچه امل جان منو با خودت ببر ...منو با خودت ببر...
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد