شما چه سازی دوست دارید؟ چه سازی می زنید؟

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
  1. kh.maroufi
    kh.maroufi
    من حدود 8 ساله که گیتار فلامینکو ( اسپانیایی ) میزنم... و عاشق سازم هم هستم...
    البته با تکنیکهای گیتار، 3 تار هم میزنم( تلفیقی )
    و یکمی هم از ساخت موزیک های کامپیوتری ( رپ و ...) سر در میارم
  2. kh.maroufi
    kh.maroufi
    آره...!!! چیزه جالبی در میاد...ولی خب زمانی که سه تار میزنم، به اون سرعته فلامینکو کار نمیکنم و سعی میکنم که ریتمه آروم تری داشته باشه....
  3. Sunrise
    Sunrise
    جناب فرمول چرا سبک فلامنکو روی گیتار براتون عجیبه؟؟؟ اگر منظورتون روی سه تاره که اقای معروفی نوشتن برای من هم عجیبه... اقای معروفی کاش یه قسمت از موزیکتون رو بنوازید و ضبط کنید و آپ کنید و لینکش رو برای ما بذارید تا شاید از تعجب خارج بشیم
  4. *artemis
    *artemis
    سلا من تازه تو گروه شما عضو شدم من عاشق پیانو و سنتور و ویلن ام اما چون الان پیانو در اختیارم نیست ارگ میزنم البته بیشتر اهنگ های مخصوص پیانو رو میزنم
  5. Amin-Mehraji
    Amin-Mehraji
    فکر کنم که تنهاترین تنها منم !!

من کمانچه دوست دارم !!
  6. khashayar
    khashayar
    من از همه بیشتر پیانو و ویولن رو دوست دارم ولی گذر روزگار باعث شد بریم سراغ گیتار .البته 3،4 نت از تار هم بلدم ولی زیاد سمتش نمیرم.الانم بیشتر رفتم تو خط fl studio که البته بد نیست ولی ساز زدن و نت ساختن با ساز کجا و آهنگ سازی با این برنامه کجا!!!!!!!!!!!
  7. kh.maroufi
    kh.maroufi
    منم یه تیکه کوچولو از گیتار زدنم گرفتم و آپ کردم: حجمش هم حدود 8 مگ هست ؛
    http://www.mediafire.com/?x8iin86g5bxbhmm
  8. Sunrise
    Sunrise
    خیلی خوب بود آقای معروفی / براووووووووو
  9. kh.maroufi
    kh.maroufi
    مرسی، شما لطف دارید....
  10. Aries
    Aries
    من هم گیتار پاپ کار کردم هم کلاسیک ولی کلاسیک رو بیشتر دوست دارم! بعد از گیتار ، پیانو ، سنتور و کمانچه رو خیلی دوست دارم!!!
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 53
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد