شما چه سازی دوست دارید؟ چه سازی می زنید؟

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
  1. ستاره بنیادی
    ستاره بنیادی
    شما چه سازی دوست دارید؟ چه سازی می زنید؟
  2. solh
    solh
    من عاشق پيانو بودم و هستم (ولي به خاطر شرايط خودم و اين ساز تا حالا كار نكردم )

بعد هم ساز هاي بادي مخصوصا ساكسيفون( و ترومپت ) خوب اين دو تا هم كار نكردم . ولي با فلوت كار كردم و تا اندازه اي ميتونم باهاش كار كنم (با انواعش!!!)
    چون برادرم يه شش سالي هست داره ويولون كار ميكنه من هم تا اندازه اي با اين ساز آشنايي دارم (البته نه براي زدن!) .
  3. 169
    169
    اصلا ساز زدن رو دوست ندارم!! ولی خیلی گوش می کنم!مخصوصا ریتم اهنگ خیلی خیلی مهمه برام!
    اها اینم بگم که داداش کوچکترم ساز نی میزنه یه 7-8 سالی میشه و فعلا نیمه استاده!! فعلا که برا کنکور سال اینده میخونه و بعد احتمالا بیاد پیش استادان نی در تهران برای استادی!!البته 5-6 سال لازمه!
  4. solh
    solh
    سوال مطرح ميكنين حد اقل بياين جواب بدين !!!
  5. ستاره بنیادی
    ستاره بنیادی
    چشم

من خودم سه تار می زنم

و عاشق تارم
  6. stargazer
    stargazer
    من سنتور به طور خاص و پیانو و کیبورد رو دوست دارم فلوت هم همینطور ولی هیچی نمیزنم d:
  7. hermes
    hermes
    سلام من 3تا ساز میزنم : تنبک ویولا (از خانواده ویولن) و دف
  8. saeedmozah
    saeedmozah
    من چند سالی هست دارم سنتور میزنم
    خودم هم موسیقی کلاسیک و بی کلام گوش میدم
  9. Night*
    Night*
    من پیانو رو خیلی دوست دارم اما متاسفانه تا الان اقدامی برای یادگیریش نکردم.ولی به امید خدا به زودی یادگیری اش رو شروع میکن.
    صدای فلوت هم روحم و نوازش میده
  10. solh
    solh
    به خدا اگه امكانتش توي شهر ما بود تا حالا همشون رو ياد گرفته بودم ، حيفه براي هم سن و سالاي ما يه ساز ياد نگيرن .
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 53
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد