ابزار نجومی من

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
  1. Astronomy*
    Astronomy*
    دیدی کم اوردی
    قبوله.خوب آرزوی قلبیه من اینه که آخرش فضانورد ومحقق ناسا بشم آرزوی خییییییییییییییییییلی بزرگیه
    کاش بتونم بش برسم
    یه جمله ی زیبایی که من خیلی دوسش دارم درمورد آرزو هاست:
    «آرزو ریشه حیات ما است، اگرچه این ریشه حیات، ما را به‌تدریج می‌سوزاند ولی همین ریشه مایه زندگی است.»
    یعنی این جمله اعماقی داره که توهیچ یک ازدریاهای روی زمین وجودنداره.
  2. negar1377
    negar1377
    سلام بچه ها
    کسی هست
  3. messi10
    messi10
    منم همینطور آرزو دارم خودم سیارات دور دستو فتح کنم و یکی از فضانوردان ناسا بشم
    هعی .......... خدایاااااااا
  4. محمد فتحی
    محمد فتحی
    سلام.
    بله چرا نیستیم.خیلی خوب هستیم.
  5. messi10
    messi10
    میگم نمیشه پیام های این گروهو آزاد کردن یعنی بدون نیاز به تایید کاربران بتونن با هم بحث کنن میشه؟؟؟
  6. stunning star
    stunning star
    اصولا 90 درصد اونایی که بطور جدی توی نجوم فعالیت میکنن دوست دارن توی ناسا کار کنند. اون 10 درصد بقیه هم خب یا توی ناسا کار میکنند یا خیلی وطن پرستن و ازین جور چیزا. بچه های نجومی همینقدر کم آرزو دارند؟ توقع داشتم چیزای بیشتری اینجا بخونم. خب مثلا من دوس دارم اولین آدمی باشم که به قمر های مشتری سفر میکنه... خنده داره اما خب من از دبستان عاشق قمر های مشتری بودم. البته غیر ممکن هم هست. ولی خب آرزو بر جوانان عیب نیست....:d
  7. محمد فتحی
    محمد فتحی
    نه messi10 عزیز.
    دست من نیست که بخوام آزاد کنم.تا وقتی که شما کاربر فعال نشید هر پیامی که قرار بگذارید،چه در انجمن ها و چه گروه ها نیاز به تایید داره و جزو قوانین هست.
  8. محمد فتحی
    محمد فتحی
    اما جدا از شوخی و اغراق من دوست دارم یک آینه بزرگتر از ۴اینچ بسازم و با اون تلسکوپم را بسازم.وقتی این کار را کردم اولین جرمی که با اون رصد می کنم، یکتا قمر زمین یعنی ماه هست.
    جرم دوم هم m7 هستش.دلیلش هم اینه که اولین جرمی بود که تونستم اون را با یک تلسکوپ ۱۲ اینچ اشمیت گاسکرین رصد کنم و برای همیشه توی ذهنم مونده.در حالی که شاید بعضی ها m7 را جرم چندان زیبایی ندانند
  9. hadi45
    hadi45
    منم ارزومه که برم ناسا کار کنم و کلکسیون ابزار های نجومی رو داشته باشم
  10. محمد فتحی
    محمد فتحی
    آرزوی خوبیه.اما چرا ناسا
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد