ابزار نجومی من

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
  1. محمد فتحی
    محمد فتحی
    سلام به همه.
    این هم موضوع دوم.اما درباره این موضوع توضیح بدم که قراره توی این موضوع از وسایلی و ابزاری که آرزوی یک منجمه حرف بزنیم.یعنی این که درباره ابزاری بگیم که نداریمش،دوست داریم داشته باشیم و حتی وسایلی که وجود ندارند.
    خوب ببینم چه آرزو هایی گفته میشه.
    منتظر آرزوهای قشنگتون هستم
  2. messi10
    messi10
    یه دایسونی 12 اینچ البته امیدوارم هرچه زود تر خریداریش کنم
  3. محمد فتحی
    محمد فتحی
    آرزوی خوبیه ولی کوچیکه.
    آرزوی من در مورد تلسکوپ آرزوی نسبتا بزرگیه.دوست دارم یک تلسکوپی داشته باشم که وقتی روی پشت بام خونمون می رم،بتونم فیلایی را که روی سطح دنباله دار ،خاموش افتاده رصد کنم.اون موقع حتما می تونستم ردپای نیل آرمسترانگ هم روی ماه ببینم.حتی می تونستم کنجکاوی روی مریخ هم ببینم.
    الان خودم به وجد اومدم.اگر همچین تلسکوپی بود چقدر خوب میشد.اون موقع بازم روی دست تلسکوپ فضایی هابل هم می وردم
  4. messi10
    messi10
    اوه اوه پس کری خونیه باش منم آرزو دارم که توی حیاط خونمون یه سفینه داشته باشم و بتونم با سرعت نور حرکت کنم و هر جایی از کیهانو خواستم دور بزنم
  5. محمد فتحی
    محمد فتحی
    حالا این شد یک چیزی...
  6. Astronomy*
    Astronomy*
    مسی این آرزو منه آرزو منو دیزدین آی مردم......آرزوقبلیم که دزدیده شد خوب حالا آرزو جدیدم اینه که یه تلسکوپی میسازم که باهاش دورترین کهکشانو بتونم به وضوح ببینم وبرای فضایی ها دست تکون بدم
    جلوآرزوهای من همتون کم میارین
  7. محمد فتحی
    محمد فتحی
    من یکی کم نمیارم.
    من یک تلسکوپ می سازم که با اون بتونم...،اصلا ولش کن تلسکوپ می خوام چی کار.یک وسیله می سازم اسمش می گذارم پرش.که با اون بتونم هر نقطه از کیهان را که می خوام جلوی صورتم بیارم.بدون نیاز به سفر
  8. messi10
    messi10
    هه اینو داشته باش :آرزو دارم دنیا یه جوری بشه که مثلا وقتی پاتو میزاری از در خونتون بیرون یهو بری مریخ یا بری تو اتاقت سر از خورشید درآری و اصلا وقتی میخوای بری آشپزخونه بری رو ماه و مثل تام جری پنیر بخوری
  9. Astronomy*
    Astronomy*
    بابا من آدم فضایی هارو کفش میکنم.ازشون نسخه میزنم وبرنامه ریزیشون میکنم برای کمک به انسان ها.چی فکرکردین
  10. محمد فتحی
    محمد فتحی
    خوب دیگه خیال پردازی زیادی،بسته.حالا بیایید آرزو هایی را بگید که با عقل جور در بیاد و بشه بهشون رسید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 31
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد