اشنا شدن اعضا

1. amir abbas saedi
    amir abbas saedi
    با سلام به همه ی دوستان گرامی . از این که به این گروه پیوستید ممنونیم

در این گروه قصد داریم که نجوم رو در دسترس علاقه مندای این رشته قرار بدیم .

در اغاز این کار اول اجازه بدید با هم اشنا بشیم .
  2. amir abbas saedi
    amir abbas saedi
    اول از خودم شروع میکنم .

از اول راهنمایی شروع به اموختن نجوم کردم . چند سالی هست که به رصد اسمان میپردازم . پارسال هم تونستم اولین پایگاه نجوم رو تو شهر خودمون راه اندازی کنم. الان هم نیاز به کمک دوستان دارم .
  3. farnaz2000
    farnaz2000
    سلام!
    من از کودکی به نجوم علاقه داشتم ولی نه یک کتاب داشتم نه کسی که بمن نجوم یاد بده نه تلسکوپ داشتم و تو هیچ همایشی هم شرکت نکردم!!ا
    ینجا عضو شدم تا بتوانم کمی از علم بزرگ و زیبای نجوم رو یاد بگیرم
  4. farzane.
    farzane.
    سلام منم از بچگی نجومو خیلی دوس داشتم اول دبیرستان کلاس های دوره ی مقدماتیشو رفتم ولی متاسفانه ب دلیل کنکور و ... نتونستم ادامه بدم الان چند وقت هس ک سرم خلوت شده دوباره شروع کردم ولی اینجا اصلا نجومش فعال نیس آخه شهری ک دانشجوشم اکثر اوقات هواش ابریه سردر گم شدم اساسی
  5. Marzieh hedayati
    Marzieh hedayati
    سلاااااام دوستان...
    من عاشق نجومم...
    از همونبچگی هم دوس داشتم...
    همیشه آسمون واسم جالب بوده...
    خورشید، ماه، ستاره ها و خیلی چیزای دیگه...
    من الآن تو پژوهش مدرسه دارم میرم کلاس نجوم
    و معلممون سفارش کرده بیایم اینجا عضو شیم...
  6. B.T10
    B.T10
    سلام من هم b... هستم از 6 سال پيش به علم نجوم علاقه مند شدم ولي فقط 3 سال از خواندن اولين كتاب نجومي من ميگذرد من يك... هستم اميد وارم كه يك گروه موفق داشته باشيم
  7. خانم تاج
    خانم تاج
    من فاطمه تاج الدینم 11سالمه و عاشق نجومم
  8. messi10
    messi10
    سلام من محمد مهدی هستم از استان خوزستان14سال سن دارم از 5سالگی به نجوم علاقه داشتم و دارم و تمام سعی خودمو میکنم که به منجمان بپیوندم انواع کتاب هارو خوندم از کتاب های20هزار تومنی تا99 هزار تومنی گفتم که بدونید مبلغ برام مهم نیست مهم ارزششه.رصد هایی رو هم داشتم دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه آرزوی موفقیت برای همتون رو دارم
  9. berjis93
    berjis93
    سلام.رسول میرزایی هستم.21 تهران.
    از بچگی عاشق اسمون بودم 5-6 سالی هست منجمم....
    امیدوارم تو گروه فعالیت مفیدی داشته باشم...
  10. Benyamin.sh
    Benyamin.sh
    سلام من بنیامین 14 ساله از اندیشه هستم.از 3 سال پیش شرو به خوندن کتابها و رفتن به کلاس های نجوم کردم.میخواستم ببینم کلاس شما کجا تشکیل میشه و کیا دارن این کلاس ها رو میرن؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد