فعالیت در زمینه فراخورشیدی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. vahiid
    vahiid
    سلام
    دوستان گرامی
    بنده اطلاعات کافی در زمینه فراخورشیدی ها دارم.نزدیک به 2 سال هست که در حال مطالعه هستم.با مشورتی که با آقای تفرشی داشتم مایل هستیم ک بجه های علاقمند به این موضوع رو دور هم جمع کنیم برای انجام کار های علمی تو این زمینه از جمله کار های عملی .
    از لحاظ امکانات کار های عملی مشکلی وجود نخواهد داشت فقط به دوستان فعال و خوش ذوقی واسه این کار نیاز داریم
  2. Sunrise
    Sunrise
    سلام/ چرا این موضوع رو در قالب یه تاپیک علمی دنبال نمیکنید؟ میتونید بحثای اجراییش رو اینجا داشته باشید و بحث های علمیش رو در خود فروم که عمومی تر و پر بازدید تره! فکر کنم با این روش همکاران فعال و خوش ذوف بیشتری هم پیدا کنید...
  3. vahiid
    vahiid
    این کار نیاز به هماهنگی و برنامه ریزی دقیق داره که خارج از محدوده آوا می باشد دوست عزیز سانرایز
  4. vahiid
    vahiid
    سلام
    یعنی همتون اینجا واسه تفریح اومدید دیگه .......!
    جالبه
    کلا فکر می کنم نجوم آماتوری ایران فقط رصد و روز نجوم و شب یوری و شب نجوم و باشگاه باشه .
    وگرنه ما رو چه به فعالیت های علمی
  5. gandom
    gandom
    خب آقای وحید اگه امکان داره اطلاعاتتون رو توی یه تاپیک مجزا توی همین گروه همفکری عرضه کنید و بعد ببینید اطلاعات بقیه در چه سطحیه.
  6. Sunrise
    Sunrise
    دوست عزیز، آقا وحید/ عصبانی نشید

واقعا گروهها خیلی بازدید نمیشه/ اگر اصرار دارید که بحث رو همین جا داشته باشید پیشنهاد میکنم کاربرای فروم رو بر اساس فعالیتشون در تاپیک ها دعوت کنید به این گروه! این طور وجود گروه فراخورشیدی مشخص میشه و فعالیتش افزایش پیدا میکنه/ اکی؟

در ضمن با پیشنهاد گندم عزیز مبنی بر ارائه توضیحات بیشتر موافقم ما هم کمک میکنیم
  7. vahiid
    vahiid
    سلام
    عصبانی نشدم اما میدونید که همینه
    چطوری و از کجا باید تایپیک بزارم
  8. 169
    169
    سلام آقا وحید
    من یاسر هستم مثلا عضو شورای انجمن راه اسمان قزوین !! فکر کنم یادتون اومد!
    آقا وحید،خانم سانرایز کاملا درست میگن اینجا چندان بازدیدی نمیشه حتی خودم هم تازه فهمیدم اینجا همچین گروه ی هست! 1/10000 بازدید اعضا به نسبت به فروم از اینجا نمیشه!

دقیقا درست گفتی!!! نجوم تفریحه توی ایران!!! افراد خیلی کمی علاقه مند جدی کاره علمی هستند!! این افراد هم در همین فروم تعدادشون کمه! ولی اگه پیدا کنی خیلی راحت میتونی پیشرفت کنی!
    فقط خودم یه چند سولال دارم!!
    - این گروه علمی-تحققاتی به کجا وابسته اس؟! دولتیه؟خصوصیه؟شخصیه؟
    - ابزارهای که در اختیار دارید چیا هستند؟!
    - از کدوم روش می خواید استفاده کنید برای انجام کارهای رصدی؟! معمولا برای اماتورها سرعت شعاعی و عبور(منحنی نور) هستش! ولی هرکدوم نیاز به ابزار داره!!
    - فعلا گروه در چه مرحله ای؟! وضعیتش چطوره؟کسی درخواست عضویت توی گروه داده؟!
    - منابع اطلاعاتی که برای انجام کارها قراره استفاده بشه چه چیزهای هستش؟ کتابه؟اینترنت؟پایان نامه ها؟ تجربه های رصدی؟
  9. vahiid
    vahiid
    سلام آقا یاسر شناختمت از همون اول
    به جایی وابسته نیست و قراره خودش یه منبع باشه
    ابزار هم نگرانش نباش هرچی هرجای ایران باشه در اختیار میگیریم
    بیشتر از روش گذر سیاره
    گروه در مرحله ی تشکیل هست و اصلا هم قرار نیست تو آوا استار باشه
    منابع اطلاعاتی ما اینترنت و یکی دو منجم فراخورشیدی کار اونور آب
    خودم هم کاملا احاطه به موضوع دارم
  10. starturk
    starturk
    سلام.من عضو جدید اوااستار هستم.میشه یکمی در مورد فعالیتتون درباره ی فراخورشیدی ها توضیح بدین؟؟؟ممنون
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد