اطلاعیه ها و همایش های خودمون

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
  1. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    یه سلام و درود آوایی به تموم دوستانی که تا اینجا همراه ما بودن و عزیزانی که از این به بعد به جمع ما میپیوندن!:orly:
    این بحث برای اعلام برنامه ها و همایش هایی هست که توسط خود بچه ها اجرا و تدوین میشه و جزو برنامه های این گروه محسوب میشه هست!
    فرق این گروهم با گروه مدارس نمونه همون 2 موردیه که صورتی کردم ( البته فعلا)!
  2. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    خب اول یه خبر بدم، همایش مدرسه ما جور شد!
    هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا
    امیدواریم همه چیز خوب پیش بره!
    انشاء الله قراره که به مدت 3 یا 4 روز ( فعلا معلوم نیست؛ اما خدارو شکر به این دلیل معلوم نیست که ما خودمون شک داریم وگرنه از طرف مدرسه آسمون آبیه!) خب داشتم میگفتم، به مدت 3 یا 4 روز این همایشو داشته باشیم!
    مدیریت اجرایی این برنامه هم با من ( Mahdieh.GHG ) میباشد!
    همچنین قراره که ساعت کاریمون خارج از ساعت مدرسه باشه و بازدید هم برای عموم آزاد باشه!
    و همچنین اگه کسی نکته ای واسه این همایشا داشت، خیلی لطف میکنه اگه به ما بگه و ما رو از تجربه های خودش مطلع کنه!
    تا درودی دیگر بدرود!
  3. Behnaz sasani
    Behnaz sasani
    احسن و صد باریکلا به شما دوستان فعال
    امیدوارم که تو کارتون موفق باشید و دوستان دیگه رو به نجوم علاقه مند کنید...
    بالاخره باید از یه جایی شروع کرد
  4. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    مرسی عزیــــــــزم!
    انشاء الله فردا هم با چند نفر از اعضای رصد خونه اینو درمیون میزاریم، که ببینیم چی پیش میاد!
    من که خیـــــــــــــــــــــــ ــلی واسش شوق و ذوق دارم!!!!
  5. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    درودی دیگر بر دوستان عزیزم!
    یه نظر خواهی داشتم! به نظرتون واسه افرادی که تا به حال از نجوم فقط در حد کتابای درسی میدونن، برای اولین بار چه کنفرانسی باید داده بشه؟
    من خودم نظرم این بود که اول شاخه های نجوم معرفی بشه و یه توضیح کوتاهی در مورد هر شاخش داده بشه، حالا به نظر شما چی کار کنیم؟
  6. آیو
    آیو
    من میگم اول باید یه حدود بیست دقیقه براشون در رابطه با جذابیت های نجوم صحبت بشه تا یه ذره به نجوم علاقه مند بشن.
  7. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    ای کاش بشه روز آخرم با همکاری یکی از شرکتای برگزار کننده ی تورای رصدی یه رصد بزاریم، چون همیشه بازدهی که از رصدا به دست میاد تو هیچ کنفرانسی به دست نمیاد...
    ممنون از نظرت آیو جان خوبه...!
    امروزم بریم با چند نفر مشورت کنیم ببینیم چه میشود!
  8. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    خوب من پوسترشو طراحی کردم!
  9. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    درود بر دوستان فعال و کوشا
    واقعا خوش حالم که دارین در این زمینه فعالیت می کنید آفرین به شما
    به نظر من سعی کنید فیلم و عکس بیشتر نشون بدید چون خوب اگه فقط بیاید توضیح بدید اونم برای کسانی که تازه قراره با صحبت های شما ها به نجوم علاقه مند بشند ممکنه براشون خسته کننده باشه
    از فیلم هایی که به معرفی نجوم می پردازند استفاده کنید و سعی کنید از روی عکس ها مثلا سحابی ها منظومه شمسی یا هر چیزی که خودتون اطلاع دارید توضیحات رو بهشون بدید
    امیدوارم موفق باشید
  10. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    ممنون رخساره جان اتفاقا قصد داریم چندتا کلیپ نجومی هم براشون به نمایش بزاریم، که حالا حالا ها با این اینترنت دایل آپ من نمیشه اما 4 شنبه میریم یه جایی و چندتا کلیپ میگیریم، اتفاقا قصد دارم از بچه های همدان اینجاهم دعوت کنم که بیان بازدید کنن یا اگه میتونن همکاری کنن!
    اگه همه چی خوب پیش بره امکانش خیلی زیاده که بهار هم این کارو تکرار کنیم!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51
صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد