معرفی اعضای گروه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. Taha Nagahi
    Taha Nagahi
    سلام من طه ناگهی هستم 13 سالمه و در تهران زندگی می کنم.
    و یکی از علاقم دنیای مجازی رایانه است. البته خدای کامپیوتر نیستم.اطلاعاتم بیشتر در زمینه Ipad است.
    امیدوارم با کمک هم بتوانیم اطلاعات کامپیوتری یک دیگر را بالا ببریم.
  2. Arian Soltani
    Arian Soltani
    سلام
    منم آرین هستم . اهل یزد ، زیاد نمیتونم کمکی بهتون بکنم ولی میتونم که از اطلاعاتتون استفاده کنم .
    پس شما بگین من استفاده ببرم .
    بگم بهتون شاگرد خوبی هستم .!!!!!!
  3. علیرضا محمدی
    علیرضا محمدی
    با سلام
    من علیرضا محمدی هستم از دودج زرقان در نزدیکی شیراز
    تخصصم رایانه هست و تقریبا بهش واردم.
    از گوشی های هوشند اندرویدی هم خوشم میاد ولی فعلا من همچین گوشی رو ندارم.
    ان شاء الله اگه پول گیرم اومد یک گوشی اندرویدی رو میگیرم.
  4. Taha Nagahi
    Taha Nagahi
    از دوستان خواهش دارم که خودشان را معرفی کنند و هم چنین مشاکت فعال داشته باشند.
    ممنون
  5. آیو
    آیو
    سلام من آیو هستم! یه نوجون که علاقه داره به علم امیدوارم چیز های خوبی از این گروه یاد بگیرم
  6. nakhodaye aseman
    nakhodaye aseman
    درود
    خب من هم خودم رو معرفی کنم
    من محسن قاسمی هستم که قراره دانشجوی شیمی فناوری اطلاعات بشم
    خیلی هم اهل گوشی نیستم ولی انشاالله سعی میکنم در زمینه کامپیوتر مطالب موثری قرار بدم
  7. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    سلام، من مهدیه م، بیشتر تخصصم تو کامپیوتر در ضمینه درست کردن پاورپوینت و کمی هم تو فتوشاپه!
    گوشیمم میخوام عوض کنم.
  8. mjamali76
    mjamali76
    سلام من میلادم بیشتر تخصصم تو نجومه ولی پاور پونت رو محشر درست میکنم. 16 سالمه و بچه رفسنجانم!
    یه چندتا والپیپر برای کامپیوتر درست کردم که از اینجا دانلود میشه.
  9. Saeed Jafari
    Saeed Jafari
    سلام من سعید جعفری هستم بیشتر تخصصم در نرم افزار نوکیا و اندروید می باشد و با نرم افزار های کمکی کامپیوتر هم اشنایی دارم
  10. marzieh
    marzieh
    سلام دوستان
    من مرضیه سمیع هستم، کامپیوتر میخونم و خیلی رشتم و فناوری اطلاعات و تکنولوژی را دوست دارم و امیدوارم بتونم روز به روز علم خودم را افزایش و به روز کنم.....و بتونم یه مهندس متبحر بشم (اعتماد به نفسو دارین؟!! )
    تقریبا توی کامپیوتر کم وبیش از تمام جنبه هاش وارد شدم و کار کردم (چون رشتم هست یه جورایی تخصصی کار میکنیم)
    اما..... زیاد درگیر موبایل نیستم و اطلاعات چندانی ندارم...
    دیگه...... خوشحالم که در جمع مهندسین هستم و امیدوارم حضورم توی جمع مفید باشه و بتونم نهایت استفاده را داشته باشم
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد