ریاضی از نگاهی دیگر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
  1. آیو
    آیو
    بله شما درست میگین این آزمون هایی که میگیرن از سطح کتاب بالاتره. مثلا تیمز یه آزمون استاندارده و کتاب هم انگار یه کتاب متوسط و استاندارده ولی فقط مدارس غیر انتفایی تازه اون هم بعضیاشون توی تیمز موفق اند پس نتیجه میگیریم:
    یا کتاب متوسط نیست و خیلی پایینه یا تیمز و اینجور آزمونا خیلی سطح بالایی دارن. اون وقت اینتوری میشه که توی یه کلاسه20 نفره فقط 10نفر از ریاضی خوششون میاد!!!!تازه اگه از ریشه درس داده بشه معلم،معلمی باشه که واقعا دلش بسوزه.
  2. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    من خودم مدرسه م نمونه س با اینکه اونجام اما بازم گاهی احساس میکنم که این آزمونا مناسب نیستن...
    راستی ممنون که تفسیرم و خوب دونستین!
  3. آیو
    آیو
    بفرما!!!!! شما مدرستون نمونه س دارین اینطور میگین وای به حال خود دولتی ها.(وظیفه ی خودم دونستم که از تفسیرتون تشکر کنم.)
  4. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    البته الان همونطور که میدونین کتابا رو دارن عوض میکنن و سطح علمیشونو بالا میبرن ما نسل سوخته بودیم....
  5. آیو
    آیو
    آره دیگه حیف شدیما.......
    از نظر سطح علمی که خدا رو شکر ولی از نظر تدریس خدا کنه نسل بعد مثل ما بدبخت نشن !!!!
    من تا الآن یه معلم خوب دیدم اونم معلم علوم امسالم!
  6. آیو
    آیو
    مثل اینکه دوستان دیگه نمیخوان تو بحث شرکت کنند!!!!
  7. آیو
    آیو
    خیلی ها با ریاضی قهرند دوستان ولی ببخشید باید بدونیم که این ناتوانی های این افراد رو در حل ومقابله باریاضی میرسونه.
    این افراد میتونن یا باریاضی کنار بیان تا دوره ی تحصیلی شون تموم بشه یا بی یان از اساس مشکلاتشون رو با ریاضی حل کنند.
    نظر شما دوستان چیه؟؟؟؟
  8. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    کاملا موافقم، البته از دیروز (فکر کنم، اگه اشتباه نکنم) 2 نفر به جمعمون اضافه شدن که جای شکر داره... که یکیشونم دوست خودمه البته من بهش چیزی درمورد این گروه نگفتم... ولی خوشحالم که اومده...
  9. آیو
    آیو
    خب خدارو شکر . خداکنه همینطوری به جمع مون اضافه بشه
  10. rezash
    rezash
    به قول یکی از بزرگان, جهان یک سمفونی بزرگه که ریاضیات نت نویسی این سمفونی است.

با اینکه ریاضی دان نیستم.فوق العاده این علم پایه را دوست دارم.
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد