تعطیلات یعنی ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. Aries
    Aries
    خب خدارو n هزار بار شکر که امتحانات ما با خیر و خوشی تموم شد! ( حالا اگه با خیر و خوشی هم نبود مهم اینه که تموم شد!)
    منم از دیروز تا حالا به خاطر خلاص شدن از شر امتحانات نهایی قیافم اینجوریه:
    حالا که وارد تعطیلات شدیم فکر کردم بد نباشه اینجا دور هم جمع شیم و درباره برناممون برای تابستان با هم حرف بزنیم!

بسم الله ....
  2. roset
    roset
    تعطیلات برای بقیه دانش آموزا یعنی شمارش معکوس برای کنکور تویی که کنکور داری....!
  3. andromeda-s
    andromeda-s
    امتحانامون همین امروز تموم شد الان از مدرسه برگشتم ...........نمیدونم چرا ولی بدجوری دلم امتحان میخواد قرار بود با دوستام بریم پارک ولی نشدتابستونم کلاس داریم باز ...خیلی زود گذشت انگار همین دیروز بود که رفتم کلاس اول ابتدایی وااااااااااااااااااااای
    حالا موضوع اصلی از فردا درس خوندنام شروع میشه به اضافه خوندن تمام کتابایی که از نمایشگاه گرفتم و همین طور دوباره چت کردن با دوستان عزیز و شب نشینیای ترسناک و حرف زدن درباره جن و روحو کلاسای تابستونیو استخر رفتنو کلی برنامه دیگه کنکورم که کلا بی خیال میشیم
  4. Astronomy
    Astronomy
    تازه خرخونی المپیادی شروع میشه!! :|
  5. Aries
    Aries
    واسه من تعطیلات جدای از همه تفریحات یعنی
    .
    .
    .
    .
    تا ظهر خوابیدن
  6. المپیاد نجوم
    المپیاد نجوم
    برای من تابستون یعنی حسابی درس بخونم از صبح تا شب.و شب ها بیام آوااستار و شعر بخونم و اینا!
  7. سحر دین محمدی
    سحر دین محمدی
    تعطیلات که بیشتر مدرسه ها کلاس دارن مثل مدرسه ی ما هفته ی بعد کلاسامون شروع میشه
    البته چون کلاس نجوممون باز شروع میشه خوشحالم
    حالا این یه هفته رم میرم خونه مامان بزرگم مثل همه ی بچه های دیگه!!
    بقیه روزایی که تعطیلی داریم برنامه پارکو استخر و اینا دیگه ردیفه واسه تابستون
    ولی خب خر زدن برا المپیادم که این تابستون جای خود دارد
  8. BigBang
    BigBang
    برای من تعطیلات تابستون یعنی محرومیت از رصد بعد از یکسال تموم شد!
  9. doostesetareha
    doostesetareha
    سلااااااااام !!
    میبینم که اینجاها تار عنکبوت گرفته !! بابا یه کم فعالیت ... یه حرکت ...

تعطیلات ینی عشق ... ینی " دنیای قشنگ نو " ... وای من عاشق " دنیای قشنگ نو " ام ...
    تعطیلات ینی خودت باشی و خودت ... نفس بکشی ... این هوارو قورت بدی ...
    تعطیلات ینی کتاب ... ینی عشقو صفا بده به بدن !! ینی یه جمع دوستانه ... یه هوای سرد رصدی و یه لیوان قهوه ی تلخ !

امیدوارم همگی از تعطیلات نهایت استفاده رو بکنین !
  10. آیو
    آیو
    تعطیلات برای من یعنی یاد گیری نجوم این بهترین استراحت برای منه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد