یوفو

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
  1. estardast
    estardast
    جالب تر از همه این ها اینه که ارمسترانگ خبری رو به مرکز کنترل مخابره کرده بود مبنی بر این که پس از فرود کپسول فضایی در ماه انها دو شئ عجیب و بزرگ در حال مراقبت از انها بودند. این بخش از گزارش که اون زمان بطور مستقیم برای مردم جهان پخش میشد سانسور شد و نتها ایستگاههای معدودی در سراسر دنیا اون رو ردیابی کردند.

حالا با همه این ها واقعا قصدشون نترسیدن انسان های روی زمین بوده؟!
  2. fateme.kokabi
    fateme.kokabi
    :tt tt:من ديگه ميترسم به ماه نگاه كنم
  3. shazde
    shazde
    حتما وجود دارن
    با اينكه زياد مذهبي نيستم ولي عاشق خدا م. و با سراحت تمام ميتونم قران رو يكي از دلايل بگم، همچنين اثار به جا مونده از اونا
  4. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    سلام
    به نظر من هم وجود دارن و الان دارم روی این موضوع تحقیق میکنم و این گزارش به عنوان یک سند برای من هم قرار گرفته و در اکثر سایت ها همین گزارش مبنای کار ها و اهداف قرار گرفته
  5. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    بچه ها براتون یک گزارش برای اثبات یوفو میذارم:

گزارشی از واقعیت دیدار برخی از افراد با موجودات فضایی:

1. تجربه بعد از طوفان: لیندون در سا سکس استرالیا زندگی میکند . مدتی پیش وقتی سگ هایم را بعد از طوفان برای هواخوری برده بود. وقتی طوفان تمام شد. دو ستاره برخلاف بقیه ستارگان نور سرخ رنگی داشتند و سوسو میزدند و کاملا نزدیک سطح زمین بودند. این نورها تقریبا ده دقیقه ادامه داشتند تا این که تصمیم گرفت به خانه برگردد. وقتی به سوی خانه می رفت به عقب نگاه کرد و دید که نور آن دو ستاره خیلی شفاف و سرخ شده است. بعد ستاره کوچکتر به سمت ستاره بزرگتر رفت. نور هر دوتایشان مثل ضربان نبض کم و زیاد میشد. بعد ستاره کوچکتر دوباره به جای قبلی خود بازگشت و پس از چند ثانیه به سرعت برق جهش کرده و به سوی آسمان رفت و ناپدید شد و کمی بعد خط سرخ رنگی که از آن باقی مانده بود نیز محو شد.چیزی که میدید برایش باور کردنی نبود. ولی روز بعد در روزنامه ها خواند که زنی یک بشقاب پرنده در آسمان دیده است. این زن حتی پنجره های این بشقاب پرنده را نیز دیده بود.
  6. moonlight13
    moonlight13
    جهان خیلی بزرگه و واقعا نمیشه که ما تنها باشیم(البته هم تنها بودنمون وحشتناکه هم تنها نبودنمون!)اما اینم که بگیم پس چون ایجوریه یوفو واقعیت داره اصن درست نیست .
    من خودم شخصا تنها مشاهده ی یوفویی که اعتقاد دارم ممکنه کمی درست باشه جریانی است که در رازول (در آمریکا) اتفاق افتاد،که اتفاقا تری دیری راجبش کتابی نوشته که توی مجموعه چهارگانه پرونده های محرمانه هستش و می تونید بخونیدش!
  7. berjis93
    berjis93
    بچه ها شما واقعا به وجود یوفو ها ایمان دارید؟به اعتقاد من درسته که ما تو دنیا تنها نیستیم اما میدونم که یوفوها وجود ندارن.
    یه سوال میکنم.تاحالا دقت کردین که تو هیچ گزارشی هیچ وقت یه منجم یوفو ندیده؟کی بیشتراز ما منجما به اسمون نگا میکنه؟حالا چرا ما یوفو نمیبینیم؟جواب سادس چون ما اسمونو و پدیده هاشو میشناسیم.ببینید دوستان تو گزارشای یوفو ها سه حالت وجود داره.یکی این که اسمونو نمیشناسن و قضاوت اشتباه میکنن.دوم این کهدروغ میگن و سوم این کهاشتباه دید یا خطای دید به اشتباه می اندازتشون.
    باید یه نکته ایو بگم و اون اینه که تو تحقیقی که تواف بی ای تو سال 2005انجام شد تو گزارشات امریکا متاسفانه 70%دروغ بوده.باید اینو باور کنیم.
  8. AMIR REZA 313
    AMIR REZA 313
    سلامپروژه UFO مربوط به نظم نوین جهانی است.و از نظر آمریکا بعد از جنگ نرم نوبت به جنگ نظامی است و یکی از برتری های امریکا در زمینه هواپیماست.سالهاست که به دروغ پدیده UFOرا به بهانه اینکه ما تنها نیستیم مطرح می کنند.و برای ساخت مدل های آن تلاش گسترده ای کردند.گزارشات بی اساس ناسا پرواز جنگندهای ملخ دار گرد در نزدیکی برج ایفل با هماهنگی پاریس ساخت فیلم وحالا جالب است بدانید که از این دروغ دین جدیدی به وجود آمده که می گوید اگر بهUFO اعتقاد دارید پس آنها مارا خلق کرده اند.وپیامبر دروغین آنها مدعی است از آنها دستور میگیرد باهوش تر از اینها باید زندگی کرد
    راستی جواب تمام سوال های به ظاهر منطقی وقانع کنندشما با کلی سند و مدرک پیش منه
  9. berjis93
    berjis93
    ای ول بالاخره یکی پیدا شد که بامن همفکر باشه.
    من با امیررضا موافقم و اعتقاد دارم که تمام این چرندیات صرفا عوام فریبیه و جز این که به وسیلش به اهداف سیاسی و اجتماعیشون برسند و این که ازش پول زیادی به دست بیارن هیچ هدف دیگه ای ندارن.
  10. veno0s
    veno0s
    سلام دوستان به هرحال حتی اگرواقعاموجودات فضایی وجودداشته باشندمابایدازشون دوری کنیم چون به گفته ی استفان هاوكينگ دانشمند انگليسي بشر بايد از تماس با آنها بپرهيزد چراكه عواقب ناخوشايندي در پي خواهد داشت
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد