فواید و مضرات المپیاد ! (بحثی تخصصی تر)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
  1. arashgmn
    arashgmn
    دیدم تو تالار المپیاد داره بحث خیلی داغ میشه گفتم یه موضوع دقیقا با همون عنوان ایجاد کنم تا بهتر بتونه بررسی بشه...
    کلا نظراتتونو بگید المپیاد خوب بوده براتون یا بد ؟ چرا ؟ و (به قول یکی از اساتید)الخ.
  2. سحر دین محمدی
    سحر دین محمدی
    المپیاد که خیلی خوبه مخصوصا نجوم
    چون چیزایی رو یاد میگیری که هیچکی بلد نیست
    ولی من الان به شخصه به خاطر المپیاد ترم دوم از درسام عقب افتادم
    چون درست یه هفته المپیادیا سر کلاس درس نرفتیمو نجوم کار کردیم(یه هفته ب المپیاد)
    ولی خب مضراتش هر چی باشه من به جون میخرم تا قبول بشم
  3. سحر دین محمدی
    سحر دین محمدی
    راستی اینجا چقدر خلوته المپیادیا زود باشید دیگه!!!
  4. tr.by
    tr.by
    سلام.
    نطر من اینه که المپیاد ضرر زیادی نداره!
    تنها ضرری که موتونه داشته باشه این که به خاطرش درس مدرسه کم رنگ تر بشه ولی خدایی اون که بخواد و بهونه نیاره به همش میرسه! شعار نمیدما! مثلا الآن من خودم یک المپیادی ام دیگه،از نوع نجومش. معدل ترم یکم بالای 19 و ترم دومم هم 19.31 شد. فک نمی کنم خیلی کم باشه نمره ای بالاترم فراوون داشتیم المپیادی و غیر المپیادی ولی خب منم بد نشدم! در ضمن من کتاب داستانای مورد علاقمم می خونم و واسه المپیادم وقت میذارم(البته اینکه الآن خیلی حالیم نیست به خاطر اینکه یه کم غیر مفید خوندم که انشا ا... امسال درست میشه)
    خلاصه خواستم بگم المپیاد اون قدم قید همه چیز رو نمیزنه خوبه خوش می گذره!
  5. soroosh
    soroosh
    المپیاد اصلا ضرر نمی‌رسونه حتی اگه درس‌های مدرسه کم‌تر خونده بشه لا اقل چیزی رو می‌خونی که دوست داری و کسی اجبارت نکرده که المپیاد بخونی

درضمن المپیاد فکر آدمو را میندازه نه این که مثل درس‌های مدرسه صرفا با حفظ بودن فرمول و جواب‌ها همه‌چی حل بشه
  6. soroosh
    soroosh
    المپیاد اصلا ضرر نمی‌رسونه حتی اگه درس‌های مدرسه کم‌تر خونده بشه لا اقل چیزی رو می‌خونی که دوست داری و کسی اجبارت نکرده که المپیاد بخونی

درضمن المپیاد فکر آدمو را میندازه نه این که مثل درس‌های مدرسه صرفا با حفظ بودن فرمول و جواب‌ها همه‌چی حل بشه
  7. tr.by
    tr.by
    مثل اینکه المپیادی ها وقتشون خیلی کمه اصلا ایتن ظرفا سر نمی زنن!!!
  8. sachlin
    sachlin
    المپیاد نجوم در واقع یکی از جدیدترین و در عین حال جذاب ترین المپیادهاست. همونطور که از نتایجش هم پیداست در ایران بسیار جدی دنبال میشه هرچند بحث تازه ایه. کسی که میاد نجوم مسلما با اگاهی انتخابش کرده پس دیگه چرا دنباله مضراتش هستین؟ با ارزوی قبولی همتون
    ساچلین.
  9. strn_au
    strn_au
    سلام!منم المپیادیم!
    خوبیش به اینه ک آدم راشو پیدا میکنه راه درس خوندنو زندگیو رسیدن به علایقو...
  10. strn_au
    strn_au
    بچه ها بیاید همه خودمونو معرفی کنیم بگیم چقد خوندیم چی بلدیم از تجرله های هم بگیم...
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد