کارگروه فیزیک و اختر فیزیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. آسمون
    آسمون
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    در این بخش در مورد مدیریت قسمت فیزیک و اختر فیزیک ویکی نجوم بحث و تبادل نظر می کنیم.
  2. هانیه امیری
    هانیه امیری
    سلام .حتما آسمون جان .

شما بفرمايين تا ما هم شروع كنيم
    بسم الله....
  3. Mahtabe kavir
    Mahtabe kavir
    سلام به همه

منم آماده ام

از کجا باید شروع کنیم؟!
  4. امیر حسن زاده
    امیر حسن زاده
    سلام
    به پیشنهاد آقای امام، قراره من در این بخش همکاری کنم
    بهتره دو کار همزمان انجام بشه:
    1- تکمیل فهرست اصطلاحات
    2- تکمیل و تصحیح مطالب موجود
    لطفا بگین که دوست دارید در کدامیک از موراد بالا مشارکت کنید؟(1 یا 2)
  5. هانیه امیری
    هانیه امیری
    سلام آقاي حسن زاده. ممنون از شما به خاطر قبول پيشنهاد همكاري.

من در هر دو قسمت هم مي تونم كمك كنم ولي اگه قرار باشه فقط يكي رو انتخاب بكنيم من گزينه 2 رو انتخاب مي كنم.
  6. آسمون
    آسمون
    سلام آقای حسن زاده
    با تشکر بسیار از همکاری شما
    من هم در هر دو مورد میتونم کمک کنم و به نظرم بهتره بیشتر انرژی روی گزینه 1 گذاشته بشه.....
  7. آسمون
    آسمون
    سلام دوستای عزیز
    اگر این روزا به ویکی سر زده باشید می بینید که در حال ویرایش بخش فیزیک بودم...خیلی سر سری و سطحی تمام مقالات بخش فیزیک رو ویرایش کردم ، مثلا بعضی جاها عکس درست نیومده بود، کلمات لینک نشده بودند، بعضا اگر دقت بیشتری می کردم ویرایش های ادبی و ....البته هنوز هم جای کار زیادی داره.
    انشالله هر وقت فرصت شد به سراغ اختر فیزیک هم میرم و شروع به ویرایش اولیه میکنم.
    کار که زیاده و انشالله دوستان پس از فراغت از امتحاناتشون اعلام امادگی کنند تا با هم پیش بریم.
    انشالله بعد از اعلام آمادگی دوستان کارهایی که میشه انجام داد رو و کلا باید انجام بشه رو میگیم با هم تا تقسیم وظایف کنیم.

از هانیه امیری عزیز هم به خاطر زحماتی که میکشه و یه جورایی داره جور بقیه کار گروه ها رو هم میکشه تشکر ویژه می کنم.
  8. امیر حسن زاده
    امیر حسن زاده
    حالا که امتحانات رو به اتمام است اعضا بهتر می تونن وقت بزارن
    یه سری دیکشنری و دایره المعارف نجوم به صورت ای-بوک وجود داره که میشه ازشون کمک گرفت
    مثل
    Dictionary of geophysics, astrophysics, and astronomy
    A Dictionary of Astronomy-Oxford
    cambridge illustrated dictionary of Astronomy
    Encyclopaedia of astronomy and astrophysics
    شاید اونها را داشته باشین.من اینها را دانلود کردم. اگر اونها را ندارین باید به طریقی به دست بیارین. بگید کدومها را ندارین؟.
    پیشنهاد می کنم یه فهرستی از اصطلاحات فیزیک و اخترفیزیک مهم را از بین این کتابها فهرست کنیم
  9. آسمون
    آسمون
    من که هیچ کدوم رو ندارم ، البته یک سری اصطلاحات نوشته شده اند و مطمئنا باز هم نیاز به ایجاد هست.یک سری ایده ها در ذهنم هست که میگم که البته چند مورد رو آقای حسن زاده خیلی خوب اشاره کردند
    کارهایی که باید انجام بشه:
    1.صفحات لینک شده به صفحه های مورد نیاز را ایجاد کنیم
    2.تکمیل صفحه های موجود
    3.ایجاد صفحات بحث برای مطالبی که جای بحث دارند(در اولویت نیست)
    4.اینکه دقت کنید نوشته های زیر 10 خط را نوشتار خرد بنامیم تا در زمان کافی بتوانیم تکمیل کنیم
    5.در نوشته ها حدالمقدور از عکس استفاده کنیم

حالا باید تقسیم وظایف کنیم که هر کسی یک وظیفه رو به عهده بگیره و البته اگر مور دیگری به نظرتون میرسه بگید.
    البته بعد از اینکه بقیه افراد اعلام امادگی کردند.

ممنون اقای حسن زاده که حمایت می کنید.کمک شما خیلی مفید و موثر بوده و هست و خواهد بود
  10. هانیه امیری
    هانیه امیری
    ممنون از شما جناب حسن زاده.

من هم هيچ كدوم رو ندارم ولي مورد آخري رو در يكي از سايت ها ديدم...

بله اگه فهرست مطالب دستمون باشه بهتره.... فقط يه مورد ديگه اينكه سعي كنيم از كتاب هاي معتبر و مقاله هاي معتبر مطالب رو بذاريم نه به صورت كپي از ويكي پديا.

آسمون جان واقعا خسته نباشي كه دست تنها رده فيزيك و اختر فيزيك رو ويرايش كردي... انشالله با تموم شدن امتحانات دوستان ديگري هم كمك بكنند.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد