کتاب کمک آموزشی!!

1. Astronomy
    Astronomy
    سلامی دوباره!

شما از کتاب های آموزشی استفاده میکنید؟

مفید هستند؟

برای چه درس هایی و چرا؟

کدوم انتشارات بهتره؟ چرا؟

از کتاب هایی که فقط حل المسائل کتب درسی هست (مثل گام به گام و دروس طلایی و ...) استفاده میکنید؟
  2. Aries
    Aries
    من از کتاب های کمک آموزشی هم استفاده میکنم.
    خصوصا پارسال من و امگا و بیگ بنگ ارادت ویژه ای داشتیم به آقای بازرگانی !!!( ایشون الان حق استادی به گردن ما دارن!)
    واسه درس های اختصاصی بیشتر از کتابهای کمک درسی استفاده میکنم.
    انتشارات خاصی رو نمیتونم معرفی کنم، آخه واسه هر درسی فرق میکنه!
    از وقتی7 ساله بودم و به مدرسه رفتم تا الان که 17 سالمه کتاب حل المسایل نداشتم و هیچ نظری راجع به استفاده از این کتاب ها ندارم!
  3. Astronomy
    Astronomy
    من هم از این کتاب ها استفاده می کنم

مفید هستند!!

درس هایی که احساس میکنم نیاز به کمک دارم + ریاضی و فیزیک که مشکل ندارم برای تمرین

از این کتاب ها استفاده میکنم:

عربی: گاج سبز و سیاه -- ادبیات و زبان فارسی: گاج سبز -- فیزیک: انرژی اتمی -- ریاضی: گاج سیاه

من به شخصه گاج رو قبول دارم!

و چون حوصله ی خوندن دروس عمومی و حل مسائل کتاب رو ندارم از دروس طلایی هم استفاده میکنم!
  4. roset
    roset
    کتاب کمک آموزشی تو سالهای پایه خوب مبتکران برا ریاضی میخوندم و فیزیک انرژی اتمی البته فیزیک برای حل تمارین بیشتر و تست هاش وکلا بقیه درس های اختصاصی کتاب تست مخصوصا از سال سوم داشتم اصولا خیلی از رو کتاب کمک آموزشی درس نمیخونم بلکه کاربردشون تست زنی برای کنکوره به عقیده ی من از کتابای خیلی سبز زیاد استفاده میکنم وانتشاراتش رو خیلی قبول دارم مخصوصا برای سالهای پایه اما خوب انرژی اتمی مبتکران و در مواردی هم گاج کتاب های خوبی دارن. به خود طرف بستگی داره!
  5. Marzieh hedayati
    Marzieh hedayati
    هیچوقت از این چیزا استفاده نکردم...
    به نظرم هم دروس طلایی چیز خوبی نیست...
    فقط باعث میشه بچه ها تنبل شن...!!!!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد