چی میخواستی؟چی شد؟

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
  1. mehrnoosh00
    mehrnoosh00
    منم از وکیل و قاضی و ریاضیدان، دارم به پزشکی میرسم!
  2. آیو
    آیو
    خانم اجازه
    میشه که به حرف دلم گوش بدم فقط همین یه بارو اجازه بدید ممنون میشم( البته از انضباطم کم نکنیدا!)
  3. Mahdieh. GH
    Mahdieh. GH
    آره دیگه به حرف هیچکس به جز حرف دلت گوش نده!!!!!!
    اشکال نداره بابا انضباط میشه چیییییییییییی؟ مهم معدله!
  4. berjis93
    berjis93
    ای بابا دلم خونه نگو چی میخواستیم چی شد!!!!!!!!!!!
    میخواستم دانشمند شم بازاری شدم
  5. storm
    storm
    یه مدت تو کف فوتبالیستی بودم...خیلی بچه بودم
    یه مدت شدیدا علاقه به جراح شدن داشتم!
    و مدتی هم هست که عشق میورزم به فیزیک. و البته نجوم
    فیزیک که از سوم راهنمایی
    (یعنی ارتباط بین علایقم کسی تونست پیدا کنه!)
  6. سید مصطفی
    سید مصطفی
    منم اول دندون پزشکی میخواستم.بعد عاشق نجوم شدم.ولی خوب زندگی و هزارتا خرج.اومدم تجربی تا به هر دوتاش برسم.
  7. مداد رنگیهام
    مداد رنگیهام
    اگه من بگم از بچگی می خواستم چی کاره شممممممممممممممم!بگو می خواستی چی کاره نشییییی!
    قبل از اینکه برم مدرسه می خواستم آرایشگر بشم بعد در اوایل آمادگی به بازیگری علاقه مند شدم! بعد جهارم دبستان میخواستم معلم بشم وقتی اومدم راهنمایی دیدم به علوم خیلی علاقه دارم می خواستم دکتر بشم بعد که اومدم دبیرستان هنوز فکر دکتری باهام بود و رفتم تجربی... دوم دبیرستان بود که فهمیدم خیلی به فیزیک علاقه دارم ولی دیگه دیگه دیر شده بود ولی هنوز سودای پزشکی رو در سر می پروروندم وعشق البته به فیزیک... این شد که الان اینجام و کلاسای بی خودمو تو دانشگاه میپیچونم میام فروم!
    علاقه به نجومو هم از قبل تر از همه اینا داشتم که وصفشو قبلا گفتم.
  8. Arta.kh
    Arta.kh
    خوب حالا نوبت منه!
    من میشه از بچگی دوست داشتم فضا نورد بشم که همه میگفتن بی خیال و توی ایران نمیشه و اینا که کلا نا امید شدم و گذاشتم کنار... بعدش عاشق زیست شدم و میخواستم جراح بشم... چند سال گذشت و دیدم یه قلبم نمیتونم تشریح کنم آخه که! این جوری شد که دوباری به نجوم بازگشتم

بعدشم که دارم میرم ریاضی - فیزیک و خیلی هم باحاله و دوسش میدارم

آقا شما ها هم علاقتونو دنبال کنین حرف دلتونو گوش کنین که درست میگه بقیه هر چی میخوان بگن اونا هیچی از زندگی شما نمیدونن....

9. گلناز
    گلناز
    موفق باشی arta.kh
    ما که داریم سعی میکنیم.....!!!!!!!!!!
  10. Arta.kh
    Arta.kh
    گلناز جان مرسی شما هم ایشالا موفق باشی!!

بلــــــــــــــی و نتیجه هم میده! :-دی خیلی مادر گونه شد اینجای حرفم ولی خب من چه کنم ؟؟؟
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58
صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد