مباحث مختلف جوانی و نوجوانی

صفحه 5 از 23 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
  1. mobi
    mobi
    این قضیه عاشق شدن چیه؟؟!!راست میگین؟؟!!واسه من خدارو شکر تا حالا پیش نیومده!!
    و یه چیز دیگه که من تو دورو ورم بگی نگی زیاد دیدم!!!افسردگی!!!برا چی افسرده میشن!!یه دیقه پیششون میشینیا آدم و افسرده میکنن!!خیلی بده!!میپرسی ام میگن هیچی!!0_0 هی به من میگن خوش به حالت آنقد شادی؟؟!!!شادی و آدم میتونه واسه خودش درست کنه!!
  2. solh
    solh
    به نظر من افسردگی چیز بدی نیست ، انسان را قوی میکند .
  3. mobi
    mobi
    واقعأ این طور فکر میکنید؟؟!!!میشه توضیح بدید چه طوری؟؟؟!!
  4. Ehsan
    Ehsan
    من اصولا نه خیلی بزرگم که نصیحت کنم نه اونقدر کوچیک که دیگه بچه حساب بشم! جوان در یک کلام!!!
    (البته این چیزی که می خوام بگم به بحثهای ِ یه کم قبلی ربط داره!)
    اما با همین جوانی یک چیزی رو به عینه دیدم! بزرگترها مخصوصا پدر و مادر ها وقتی یک چیزی در مورد مسائل اجتماعی می گند، می دونند و حرف می زنند!!!
    یعنی خدا شاهده بابام یه چیزایی می فهمه و بهم می گه که 1 درصد نمی فهممشون بعد می بینم راست می گفته! اصولا تجربه و پخته شدن ِ ذهن ِ اجتماعی یه چیز ِ دیگه است!!

اگر زیادی مباحث ِ علمی -ریاضی خونده باشید می دونید که اولش با یک مبحث مشکل دارید و بعد اینقدر باهاش بازی می کنید و مسئله حل می کنید که درکش می کنید و می فهمید! اصطلاحا ذهنتون در اون باره رشد می کنه!
    توی ِ زندگی هم همینه: پدر ها و مادر ها (در کل بزرگترها) ذهنشون پخته و رشد کرده و چیز هایی که می گند واقعا می فهمنش و شما نمی فهمید! دست ِ کم در مسائل ِ اجتماعی به حرفشون گوش کنید!
  5. Ehsan
    Ehsan
    اما در مورد ِ افسردگی!
    اولا جناب ِ صلح بستگی داره قدرت رو چی تعریف کنید!؟! (در بیشتر ِ تعریف ها افسردگی بر عکس آدم رو ضعیف می کنه!)

ثانیا مشکل داشتن یک چیزه و افسرده بودن یک چیز ِ دیگه است! وقتی شما مشکل دارید و به خاطرش غمگین هستید بله این شما رو قوی می کنه اما وقتی مشکلی ندارید و الکی افسرده اید این خیلی احمقانه و خنده داره!

یک بار یک کتاب ِ روانشناسی می خوندم که یک مشاور ِ روانی ِ خفن بهم توصیه کرده بود بخونم و توش چیزهای ِ بسیار جالبی مطرح کرده بود! مثلا این که افراد ممکنه از افسردگیشون حال کنند! جوونها هم حال میکنند واسه همینه که الکی تریپ افسردگی می گیرند و وقتی زیاد تریپ گرفتند کم کم واقعا افسرده می شند! مثل ِ این که یک جور کلاس داره افسردگی! روشنفکریه!!!! ))))
    تصحیح می کنم! روشن فکر بازیه!!!!!
  6. solh
    solh
    خوب به نظر من افسردگی یه چیز خوب به آدم یاد میده ، اونم راه حل مبارزه با افسردگیه ! به هر حال ما باید توی زندگی یاد بگیریم که چطور بر مشکاتمون غلبه کنیم ، اگه افسرده نشیم ، چجوری میتونیم به خوبی زمانی که ناخاسته به سراغمون میاد ازش عبور کنیم (شاید پاسخ شما آموزش باشه )،چجوری میتونیم افسرده ها رو درک کنیم . اصولا روانشناس ها هم ( اینطور فکر میکنم ) وقتی میخوان فردی رو از افسردگی رها کنن ، راه حل درمانشون متکی به شخصه و سعی میکنن روش درمان رو به خودش بگن و آموزشش بدن ، تا اینطوری در دفعات بعدی نیازی به روانشناس نداشته باشه .البته افسرگی برای مردها خوبه ، برای زن ها اصلا !!

واینکه من وقتی میگم خوب ، نسبت به عقاید خودم میگم ، و به احتمال زیاد با خوب شما فرق میکنه .

آیا میدانتستید افسردگی شایع ترین بیماری روانی در میان زنان است ؟!!( و اعتیاد در مردان )
  7. solh
    solh
    اقا احسان گفتن پختگی، خوب من هم همین رو میگم ، ولی میگم باید انسان خودش بپزه نه کس دیگه ای !!

آقا از روشنفکرای ایرانی همه چی بر میاد !! اینم از افسردگیشون !!( آخر ما نفهمیدیم این روشنفکر (از گونه ی ایرانی)چی میگه !)
  8. Mojtaba.M
    Mojtaba.M
    خوب جناب صلح اگه آدم بخواد خودش پخته بشه بعید نیست از مشکلات کم بیاره و دیگه نتونه ادامه بده

اصولا رفتار ها و تجربه یا از دیگر افراد دریافت میشود یا این که تجربه ها و یادگیری ها به آدم میرسه باید این رو در نظر گرفت
  9. yasiii
    yasiii
    مبی جان
    عشق والاترین احساسیه که انسان تجربه اش میکنه
    اونایی که من گفتم توهماتی هست که بعضیا اسمشو عشق میذارن
    فکر میکنید دلیل اینکه قلب نماده عشقه چی میتونه باشه؟
    محققان تشخیص دادن افرادی که عشق واقعی رو تجربه میکنن و احساساتشونو بیان میکنن قلب سالم تری خواهند داشت
    و خانوم ها نسبت به آقایون وقتی که عاشق میشن بیشتر احساس خوشبختی میکنن
  10. yasiii
    yasiii
    افسردگی یک نوع بیماریه نه ادم و قوی میکنه نه پخته.

اختلال افسردگی یکی از شایع‌ترین تشخیص‌های روانپزشکی است که مشخصه آن خلق افسرده‌ و با احساس غمگینی, اعتماد به نفس پایین و بی‌علاقگی به هر نوع فعالیت و لذت روزمره مشخص می‌شود. افسردگی منجر به از کارافتادگی قابل توجه فرد در قلمروهای زندگی فردی و اجتماعی و اشتغال می‌شود و عملکردهای روزمره فرد همچون خوردن و خوابیدن و سلامتی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد.
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 222
صفحه 5 از 23 نخستنخست 12345678915 ... آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد