مباحث مختلف جوانی و نوجوانی

1. Mojtaba.M
    Mojtaba.M
    ببیینید قصد من هم از ایجاد این موضوع و پیگیری آن این بود که با هم به یک نتیجه برسیم که واقعا مشکل جوانان چیست؟

پس خواهشا از موضوع خارج نشید
  2. Taha Nagahi
    Taha Nagahi
    مجتبی جان من معذرت می خواهم تو درست می گویی.
    من حرف قبلی ام را به این شکل درست می کنم و 180 درجه تغییر می دهم که ما نباید مشکلاتی مثل رصد نرفتن را به زبان بیاوریم چون رصد جزو مشکلات جوانان و نوجوانان نجومی است نه همه ی جوانان و نوجوانان .
    مشکلات دیگری را که به همه ی جوانان و نوجوانان مربوط می شود را بگوید.
  3. kimiya-gh
    kimiya-gh
    مشکل اصلی نوجوونا خود بینیه ک فک میکنن از همه بهترن و کسی نباید تو کاراشون دخالت کنه و نه تو کاروشون بیاره
    تمام......................
  4. Mojtaba.M
    Mojtaba.M
    خوب اونطوری که شما میگید یه طوری میشه که شاید نوجوان راه واقعا اشتباهی رو انتخاب کنه و شاید حتی به تباهی اون بینجامه
  5. Taha Nagahi
    Taha Nagahi
    موافق ام، ولی به نظر من بیشتر مشکلات جوانان بر می گرده نوع تربیت شان. چون اگر پدر و مادر فرزند سالاری کنند این اتفاق حتماً رخ خواهد داد.
  6. Mojtaba.M
    Mojtaba.M
    بله به نظر من با توجه به سن نوجوانان و جوانان باید با اونها با دقت خیلی زیاد رفتار کرد .

به نظرم من در این رابطه در همه اوقات یکی باید از یک چیز بگذره

به
    نظر من عمل کردن به دستور های والدین حتما واجب نیست ولی حداقل فکر کردن به پبشنهاد های آنها خیلی میتونه کمک کنه به نوع رفتار ما

همیشه باید به توصیه های اونها حداقل فکر کرد . این کم ترین کاریه که میتونیم انجام بدیم ... حداقلش ... سرسری از توصیه های اونها سرپیچی نکنیم .

حداقل اول فکر کنید و بعد بگویید نه .

مطمئن باشید همه نوجوانان مثل ما هستند .

خوب دوستان این نتیجه گیری نهایی من از این بحث بود .

لطفا تا چند روز دیگر نتیجه گیری نهایی خودتون رو اعلام کنید تا بحث تازه و داغی در این گروه و در این گفت و گو راه بندازیم .

با تشکر
  7. Taha Nagahi
    Taha Nagahi
    من هم می گویم که احترام پدر و مادر را حفظ کنیم، عجولانه تصمیم نگیریم، به حرف های پدر و مادر هایمان حداقل فکر کنیم و تصمیم بگیریم چون تجربه ی آنان از ما بیشتر است و در همه ی کارها پدر و مادر ها را مقصر ندونیم.
    امیدوارم همگی از این موضوع بهره برده باشیم.
    باتشکر از همه ی دوستان
  8. yasiii
    yasiii
    سلام به همه
    نتیجه گیری ها خیلی خوب و منطقی بود
    گوش دادن و فکر کردن دو امر خیلی مهم ی هستن که در اکثر موارد از بحث و دعوا هم جلوگیری می کنن به خصوص وقتی طرف صحبتمون بزرگتر از ما باشه٫ پدر و مادر که جای حودشونو دارن
    تو دستورات دینیمون اومده که تا وقتی که اوامر و خواسته های والدین خلاف دستورات دین نباشه باید ازشون پیروی کرد
    و چون لفظ تفکر و تامل به کرات در آیه های قرآن ذکر شده٫ ما میتونیم اطاعتی همراه با آگاهی داشته باشیم
    امیدوارم هممون فرزند خوبی برای والدینمون باشیم
  9. zahra H
    zahra H
    خب حرفهایی که بچه ها زدن منطقیه. ولی نباید همش بگیم جوونا باید با این طرز فکر و حساسیت های والدین کنار بیان، گاهی هم خانواده ها باید با بچه ها کنار بیان تا این حس متقابل باشه، تا بهترین تصمیم ها گرفته شه
  10. kimiya-gh
    kimiya-gh
    ما باید سعی کنی هر کاری ک انجام میدیم با تحقیق و مطالعه باشه
    حتی طرز رفتارمون
    گناه خودمونم گردن دیگران نندازیم
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 222
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد