مباحث مختلف جوانی و نوجوانی

صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 391011121314151617 ... آخرینآخرین
  1. yasiii
    yasiii
    من تا سیزدهم امتحان دارم!!!!!! :|
  2. Mojtaba.M
    Mojtaba.M
    آقای من، خواهر من چرا میزنید خوب باشه تموم نشده دیگه باشه بابا ....باشه ولی چه حالی میده در حالی که شما از شدت فکر کردن روی مسئله

و فکر کردن برای راه های مختلف تقلب هستید ما زیر آسمون شهر به خوشی و شادمانی مشغول خوش گذرونیم خوش میگذره نه
  3. andromeda-s
    andromeda-s
    امتحانام تموم شد ...دیروز این جوری بودم امروز این جوریم
  4. Saeed Jafari
    Saeed Jafari
    خوشبحال بعضی ها که امتحانشون تموم شده من که یه هفته دیگه کنکورمه.......

راستی دوستان اینو بدونید که وقتی از سر جلسه امتحان اومدی بیرون دیگه به کتاب نگاه نکن یا ورقه امتحانیتو چک نکن چون اعصابت بدتر خوردتر میشه و ممکن امتحان بعدیتو بد بدی,هر کی یکی یا دوتا از امتحاناشو بد داد فقظ به فکر امتحا بعدی باشه به امید موفقیت همگی
  5. celestial boy
    celestial boy
    سلام.من امتحانام شنبه تموم شد ولی تعطیلاتم خیلی وقته شروع شدن.تقریبا از اول امتحانا.
    واسه هر امتحان فوق فوقش دو روز می خوندم.راحت راحت.اول امتحان بدون هییییچ اضطرابی حاضر بودم.وسطای امتحان کم کم اعصابم خورد میشد از اینکه چرا اونقد راحتم و اضطراب ندارم و آخر امتحان ناراحت بودم چرا قراره دوباره کم بگیرم.و بعد ورقه رو تحویل می دادمو می رفتم گردش تاااااااا امتحان بعد.راحت باشید و از نوجوونی و جوونی تون فیض ببرید.
    ...
  6. mobi
    mobi
    dostane sevomi ke karname gereftan nazari darbare nomre dadan nadarid????
  7. Aries
    Aries
    دوستان عزیز تهرانی از نوع سال سومی!
    خبر دارین کی کارنامه میدن؟؟؟
  8. mobi
    mobi
    bazi az madares dadan,shoma gerefti be soale bande ke dar bala hast pasokh bede
  9. سحر دین محمدی
    سحر دین محمدی
    حالا من یه چیزی بگم شاید خندتون بگیره من از وقتی چشم ب این جهان گشودم تا دیروز خونه ی هیچ کدوم از دوستام نرفته بودم تا دیروز که پس از اصرار و اینا با هزار بدبختی رفتم خونه یکی از دوستام تا بهش نجوم یاد بدم اونم چی مامانم و بابام خانواده شونو کامل میشناختن سال تحصیلی تموم شد من یه بار رفتم خونه دوستم حالا اون چندبار امده بود ولی خب اگه من پسر بودم قضیه خیلی فرق میکرد خیلی ببخشیدا ولی مثلا همین یکی از دوستام می خواست بیاد خونمون مامانش برگشته میگه داداش که نداره؟؟؟؟ خب این یعنی چی من داداش ندارم حالا اگه داشته باشم مگه هیواست ولی مثلا یه پسر بخواد بره خونه ی دوستش هیچ وقت نمی پرسن دوستت خواهر داره؟ خب خیلی خنده داره
    من تازه داغ دلم تازه شده مثلا من عشق فوتبالم خیلی زیاد حالا بابامو کاری ندارم فوتبالم داشته باشه میگه سحر بیا باهم نگاه کنیم ولی مامانم میگه مگه تو پسری؟؟؟؟
    می دونم این حرفم ربطی به بحث نداشت ولی دوست داشتم بگم ببخشید
  10. Saeed Jafari
    Saeed Jafari
    دوستان عزیزی که چند روز پیش کنکور دادن لطفا نظرشون درباره سوالات بدن
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 222
صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 391011121314151617 ... آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد