گروه رصدگران هلال

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    دوستان و اعضای خوب گروه از این به بعد بحث گروهمون رو اینجا ادامه می دیم
    با تشکر
  2. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    از دوستان عزیزی که به جمع ما در آوااستار پیوستن ممنونم امیدوارم هر پیشنهادی چیزی دارن بگن تا بتونم با همفکری هم بهتر توی رصدخونه و کلا تو نجوم فعالیت کینم
    سپاس از شما
  3. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    اولین خبر از گروه رویت هلال:
    جناب آقای چگینی لطف کردند قبول کردن یه چند جلسه ای برای ما کلاس گذاشتن که اولین جلسه هم هفته پیش بود .
    مباحثی که گفته شد پیش زمینه ای برای محاسبات رویت هلال از قبیل دستگاه مختصات ها در نجوم کروی و آشنایی با آن ها بود .
    امید وارم با اطلاعات مفیدی که ایشان در اختیار ما قرار می دهند بتونیم رویت هلال رمضان رو داشته باشم !!!
  4. kimiya-gh
    kimiya-gh
    منظورتون کارگاه رویت هلاله که تو رصد خونه بر گزار میشه؟
  5. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    بله تقریبا اما روی برد تاریخ کلاس اونی نیست که نوشته !!!
  6. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    خوب امروز ما به همراه گروه رویت هلال و چند نفر از دوستان علاقه مند برای رصد هلال رمضان به رصد خونه رفتیم
    اعضیی که حور داشند ا : خانم ها سایه مینایی ، رخساره روشنی ، مهسا درویشی ، مهسا خالقی و آقایان فرزاد چگینی ، جلال اسکندری ، محمد رادمرد
  7. kimiya-gh
    kimiya-gh
    بله گفتن روز کلاس رویت هلال رو برد اشتباهه
    شرایط عضویت و اومدن تو کلاسای رویت هلا چیه؟
  8. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    شرایط خاصی نداره ولی دیر اقدام کردید چون کلاس برای گروه رویت هلال البته استاد آقای چگینی هستن
    ولی باز هم دیره ما دیگه بحث رو خیلی وقته شروع کردیم عزیز من از اسفند پارسال برای گروه فراخوان زدم ولی کسی جدی نگرفت
  9. kimiya-gh
    kimiya-gh
    من خبر نداشتم یعنی کسی بهم نگفت
    حالا باز از خانوم باقر پور میپرسم اگه شد میام
    ممنون از اطلاعاتتون
  10. رخساره روشنی
    رخساره روشنی
    درود بر شما دوستان عزیز
    از این به بعد من واسه رصد هلال تقریبا میشه گفت نمی رم دوستان عزیزی که برای رویت هلال شوال رفتند Fampersi عزیز گزراشا رو اینجا هم بزار همچنین عکس هم بگیرید حتی اگه هلال رویت نشد از خورشید و لکه های اون و خودتون عکس بگیرید و اینجا بزارید
    ناسلامتی گروه زدیم هاااا
    سپاس از شما
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد