پرسش و پاسخ عمومی

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
  1. Astronomy
    Astronomy
    برای کاهش هیجان! بعد از برد رئال چی پیشنهاد میکنید؟
  2. yasiii
    yasiii
    شما باید اول خونسردیتو حفظ کنی
    بعد بری یه دوش آب خنک بگیری
    وقتی هم که اومدی اگه هنوز هیجان زده بودی مخلوط گل گاوزبان سنبل الطیب نبات و لیمو عمانی رو دم کن
    اینو بخوری دیگه مطمئنا به آرامش قبل از برد رئال میرسی.
  3. Astronomy
    Astronomy
    آرامش قبل از برد رئال؟؟

من که از 3-4 روز قبلش استرس داشتم تا آرامش !!!

حالا میخورم ببینم چی میشه!
  4. Aries
    Aries
    ای بابا جناب sasan اصلا به من میاد کسی رو این طوری بزنم؟؟؟؟
    من فقط واسه افزایش اطلاعات عمومی پرسیدم!!!
  5. shariatzadeh
    shariatzadeh
    دوستان ، پزشکان ، جراحان محترم خسته نباشید
    یه سوالی
    برای درمان تاول باید چی کار کرد ؟ تاولش به خاطر فشار (البته فکر کنم) روی دستم زده .
  6. sasan20oo20
    sasan20oo20
    اخه تاول چی؟؟؟ سوختگی؟؟؟ به خاطر فشار منظورتون چیه؟؟؟ من متوجه نمیشم میتونین بیشتر توضیح بدین؟؟؟
  7. BigBang
    BigBang
    yasiii جون آب درمانی یه جور درمان کوتاه مدته درسته؟!
    آب درمانی رو تقریبا مطمئنم که مشکلی ایجاد نمیکنه(البته باید درست و کنترل شده انجام بشه!چون زمانی که یه فرد احتمالا به نسبت چاق تحت این درمان قرار میگیره بدنش مواد غذاییه مورد نیاز برای هر فرآیندی رو از ذخایرش تامین میکنه!---> هم چربی های اضافه تا حدی میسوزن هم بدنش متابولیسمو کارای دیگرو به خوبی انجام میده!
    (ببخشید که خیلی گذشته بود ازین موضوع و درموردش حرف زدم!اگه خیلی بی موقعه پاکش کنید لطفا!)
    ---------------
    آقای شریعت زاده بهترین درمان تاول ناشی از فشار زیاد فک میکنم مراقبت ازش باشه!
    نباید بذارید که اون پوشش روش پاره بشه!
    اگه مواظبش باشید که پاره نشه به مرور زمان(خیلی کوتاه!) اون مایعی که اونجا تجمع پیدا کرده آروم آروم پخش میشه و اون تاولش میخوابه!
  8. yasiii
    yasiii
    نه عزیزم هر سوالی هر موقع که برات پیش اومد بپرس.
    راستش آب درمانی معمولا برای بیمارانی استفاده میشه که بستری هستن و باید وزنشون بیاد پایین نه افراد عادی.
    در صورتی مشکلی پیش نمیاد که این افراد تحت نظر یه تیم پزشکی باشن چون فوق العاده خطر ناکه. در کنار آب تمام الکترولیت های لازم و بهشون میرسونن. اما آب زیاد باعث دفع چربی نمیشه آب باید به مقدار لازم خورده بشه همون طور که میدونی چربی تو آب نامحلوله آخه یه سری فکر میکنن که چربی با آب دفع میشه اما اصلا اینطور نیست از هیچ طریقی نمیشه حتی یه قطره چربی رو هم تو آب حل کرد. و در ضمن خوردن آب به مقدار خیلی زیاد باعث مسمومیت میشه.

یا مثلا یه عده ای از قرص های چربی سوز استفاده میکنن. این قرصا به هیچ وجه چربی ها رو نمیسوزونن بلکه از جذب چربی جلوگیری میکنن.
    خب اگه این محصولات خوب بود که خود امریکایی ها سالانه میلیون ها دلار برای درمان بیماری های ناشی از اضافه وزن هزینه نمیکردن.
  9. مسعود فرح بخش
    مسعود فرح بخش
    می خواستم بدونم برای درمان عصبانیت چی کار باید کرد؟
    یه چند روزی هست که دیگه خیلی بیش از حد دارم عصبانی میشم
  10. yasiii
    yasiii
    آقای فرح بخش
    وقتی عصبانی میشید یه تغییر حالت فیزیکی ایجاد کنید؛ مثلاً قدم بزنید و سعى کنید تو اون لحظات تصمیم نگیرید مقدارى آب خنک میل کنید و دست و صورت خود را با آن شستشو بدید.
    چند لحظه دراز بکشید و چشماتونو ببندید و همه ماهیچه‏هاتونو شل کنید تا آرامش عضلانى پیدا کنید و فکرتونو از آنچه موجب عصبانیتتون شده منصرف کنید.
    به خودتون تلقین کنید که اتفاق خاصى نیفتاده.
    همیشه این انتظار و داشته باشید تا دیگران با شما به بدترین شکل برخورد داشته باشن!!!!!!!!!
    ذکر «لا حول و لا قوة الا بالله» را زیاد بر زبان جارى کنید و سوره والعصر را زیاد بخوانید و تکرار اذکار: «استغفرالله ربى و اتوب الیه» و «اعوذ بالله من الشیطان الرجیم».
    اگه رفتار و یا صفتى که در شخصى هست موجب عصبانیت شما شده اون رفتار و شوخى تلقى کنید.
    بیشتر با افراد حلیم صبور و غیرعصبى و خوش‏بین معاشرت کنید و از دوستى و حرف‏شنوى افراد تند مزاج پرهیز کنید.
    همیشه خودتون و رفتارتون و درست و صحیح تلقى نکنید و احتمال خطا در کارهاى خود را بدهید.
    ادامه...
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 59
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد