پرسش و پاسخ عمومی

صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
  1. poorya pvp
    poorya pvp
    1-شاید چشماتون ضعیفه........
    2-این بحث بیشتر روان شناسیه.مثلا شما باید از خودتون بپرسین که چرا باید استرس داشته باشم؟(این روخودتون باید حل کنید البته با روش هایی که بقیه بهتون میگن).از چی باید بترسم؟ایا استرس چیزی رو عوض میکنه بغیر از اینکه اعتماد به نفسم رو ازم بگیره؟
    بایدبه خدا توکل کنید.............
    بازم اگه نتونستید،من در خدمتم
  2. Aries
    Aries
    سلام به همه دوستان و یه سوال:
    کسی که تا به حال حساسیت به بهار و گل ها و... نداشته ممکنه یهو امسال حساسیتش شروع بشه؟؟؟
    بهتر بگم: حساسیت از ابتدای زندگی خودش رو نشون میده یا در یه سن خاص بروز میکنه؟؟؟
  3. Mojtaba.M
    Mojtaba.M
    سلام
    نه امسال ولی من هر سال سه ماه رو حساسیت دارم
    و به شدت هر روز حالم بد میشه
    فقط باید ماسک بزنید و هیچ وقت توی هوای گرد و خاکی بیرون نرید
  4. BigBang
    BigBang
    سلام دوست گلم!
    آره اریس جونم حساسیت ممکنه الان بروز پیدا کنه!
    ممکنه از بچگی بوده باشه و باگذر زمان بهتر بشه،ممکنه نبوده باشه و الان پیدا شده باشه و ...
    ولی خودمونیم اینو میدونستی دیگه؟!میخواستی بقیه ازین سوال استفاده کنن درسته؟!
    فقط نگو نه که با خانم حاتمی طرفی!
    شوخی کردم اگه نمیدونستی هم اشکال نداره الان فهمیدی!!!
  5. yasiii
    yasiii
    دوستای خوبم
    اگه تو موضوع شهر سلامتی سوالی براتون پیش اومد
    بر حسب موضوعش یا همین جا مطرح کنید یا تو بخش متخصصین تغذیه
    ممنون میشم.
  6. Sunrise
    Sunrise
    اااااااااا / چه جالب! داشتم بخش سلامت رو ميخوندم و سوال پايين به ذهنم رسيد! گفتم بيام يه جا براي پرسيدنش پيدا كنم :دي ديدم شما اينجا نوشتي! كلا روش كار در فروم برام دروني شده
    خب سلام و سوال اينكه چرا متخصصين تغذيه هيچ وقت از فرآورده هاي گوشتي بد نميگن(يعني من نشنيدم!) در مقابل افرادي كه طب سنتي كار ميكنن يا عوام به شدت نسبت به اين مواد غذايي خوش مزه بد بين هستن؟ گذشته از نيترات ها و افزودني هايي كه مشكلات سلولي ايجاد ميكنن، واقعا به نظر نمي آيد كه كيفيت اين محصولات اونقدري هم كه ميگن بالا باشه! هست؟
  7. Aries
    Aries
    سلام!!
    من یه سوال خشن داشتم: وقتی یه ضربه میخوره تو صورت یه نفر چرا از دماغ و دهنش خون میاد؟؟؟
  8. yasiii
    yasiii
    سانرایز جون
    نیتریت و نیترات که مواد نگهدارنده هستند میزان استاندارد و مشخصی دارند که اگر بیش از آن حد نباشد هیچ گونه ضرری نخواهد داشت.
    یک رژیم مناسب حاوی تمامی گروه های مواد غذایی میباشد.
    نه گیاه خواری صحیحه نه رژیم کربوهیدرات نه رژیم پروتئین و نه آب درمانی.
    هر چیزی به مقدار خودش.
    اگر گوشت از برنامه ی غذایی حذف بشه کم خونی بوجود میاد و به طبع اگر زیاد مصرف بشه هزار و یک بیماری از جمله نقرس!
  9. yasiii
    yasiii
    Aries جان
    بافت صورت بسیار ظریف و حساسه
    در ضمن دارای بافت های استخوانی و غضروفیه
    مثل دست یا پا ماهیچه های زیادی نداره که استخوان و غضروفشو ساپورت کنه
    برای همین با ضربات محکم رگ هایش پاره شده و خونریزی ایجاد میشود.
    (کار دستمون ندی دختر )
  10. sasan20oo20
    sasan20oo20
    خوب اول شما بگین تو صورت کی زدین بعد ما میگیم چرا این طوری میشه اعتراف کنین!!!)
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 59
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد