منجم سمپادی یا سمپادی منجم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
  1. Astronomer
    Astronomer
    بنده به شخصه که، چیزی از نجوم نمیدونستم و بعد از سمپادی شدنم و در سال دوم راهنمایی با معلم فیزیک فوق العادمون جناب رضایی با نجوم آشنا شدم و در کلاس های المپیاد نجوم هم شرکت کردم و میشه گفت من سمپادی شدم و بعد المپیاد نجومی شدم و بعد از اون که از المپیاد و کنکور بعدش فارغ شدم با آوا استار آشنا شدم و منجم آماتور شدم...
  2. Astronomy
    Astronomy
    بک نکته در مورد جناب رضایی (دبیر فیزیکمون!!)

ایشون الان دیگه تدریس نمیکنه اما همچنان در مدرسه به عنوان مسئول تحقیقات، هنوز هم بسیاری از بچه های مدرسه رو به نجوم علاقه مند میکنه!!

واقعا دستشون درد نکنه، اگه ایشون نبودن الان ما استاد علی رضایی رو هم در جمعمون نداشتیم!!
  3. سیاره ی ناهید
    سیاره ی ناهید
    من اول منجم بودم بعد سمپادی شدم.
  4. Hesaby
    Hesaby
    خوب من اصولا ترجیح میدم منجمی باشم که سمپادیه ولی متاسفانه متاسفانه به خاطر سمپاد بود که منجم شدم و سمپادی منجم محسوب میشم
    از این جهت میگم متاسفانه چون من به منجم بودنم افتخار میکنم ولی دوست ندارم که توی جمع نجومی ای که هستم کسی بدونه سمپادیم چون معمولا همه راجع به سمپادی ها بد فکر میکنن متاسفانه
    هرچند کافر همه را به کیش خود پندارد...
  5. LGH
    LGH
    اول سمپادی شدم(86) بعد نجومی(88)!
  6. کیمیا.م
    کیمیا.م
    من منجم سمپادی ام ینی اول منجم بودم!(حالا اگه بشه بش بگی منجم)
  7. شیوا
    شیوا
    من با اینکه همیشه به نجوم علاقه داشتم سراغش نرفتم تا اینکه سمپادی شدم داشتم منجم میشدم که به خاطر مشکلات سمپادی بودن مدرسه نذاشت منجم بشم تا اینکه فارغ تحصیل شدم و پشت کنکور نشستم و بعد کنکور دوباره دارم منجم میشم.درواقع هیچ وقت دوتاش با هم نذاشتن داشته باشم.
  8. BigBang
    BigBang
    شیوا جون معمولا آدما سمپادی میشن چند بعدی میشن!
    «مشکلات سمپادی بودن »چیا منظورتونه؟!
  9. t-soraya
    t-soraya
    من که سمپادی منجمم! اول سمپادیم بعد منجم!
  10. starscream4002
    starscream4002
    منجم سمپادی...
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد