روز نجوم

1. Taha Nagahi
    Taha Nagahi
    سلام
    من اول جا داره از خانم فطورچی تشکر کنم که اجازه دادند که من اولین بحث گروه را راه بیندازم.

اما درباره ی این بحث:
    این بحث را راه انداختم تا بتوانیم درباره ی روز نجوم با هم صحبت کنیم و بگوید که توی برنامه غرفه دارید یا نه و یا برنامه ها را برای هم توضیح دهیم و...
    موفق باشید
  2. Sadrieh fatoorchi
    Sadrieh fatoorchi
    رصدخانه ای های عزیز سلام
    روز دوشنبه 19 فروردین ماه، ساعت 5 بعد از ظهر، چهارمین جلسه ی هماهنگی روز نجوم برگزار خواهد شد. حتما حتما حتما حتما در این جلسه شرکت کنید تا با توجه به فرصت کمی که تا روز نجوم داریم، کارهای باقی مانده را انجام دهیم
  3. Mostafa
    Mostafa
    چشم

ما ملت همیشه در صحنه شما را تنها نمی گذاریم و با شرکت در جلسات رصدخانه مشت محکمی به دهان یاوه گویان خواهیم زد
  4. Sadrieh fatoorchi
    Sadrieh fatoorchi
    با تشکر از شما دوستان همیشه در صحنه
  5. Sadrieh fatoorchi
    Sadrieh fatoorchi
    دوستان رصدخانه ای عزیزم سلام

فردا (شنبه)، 24 فروردین ساعت 5 بعد از ظهر، برای بار پنجم دور هم جمع می شویم تا مروری کنیم بر کارهای باقی مانده مان تا روز نجوم.

پس، فردا در جلسه حاضر شوید و به دوستان رصدخانه ای تان هم خبر دهید...
  6. 4512
    4512
    صدریه جان ممنون که همیشه اطلاع رسانی میکنی .
  7. 4512
    4512
    سلام سلام
    دوستان آوایی روز نجوم امسال هم مثل هرسال با همون هیجان و لذت همیشگی و با شکوه تمام برگزار شد و رصدخانه زعفرانیه یکی از برگزار کنندگان این مراسم بود .
    این مراسم از ساعت 14 تا 21 روز جمعه 30 ام فروردین در رصدخانه زعفرانیه با حضور 12 غرفه برگزار شد .
    برنامه های جانبی زیادی هم وجود داشت از جمله رصد ماه با تلسکوپ در گنبد رصدخانه . برگزاری نمایش نجومی در چند نوبت .برکزاری سخنرانی های متعدد و ... .
    همچنین منجمانی از جمله محمد رضا نوروزی ( استاد تمام غرفه داران ) .دکتر احمد دالکی .کاظم کوکرم و سیاوش صفاریان پور در این مراسم حضور داشتند .
    من هم غرفه شناسناه نجومی بودم .
    به من که خیلی خوش گذشت و فکر میکنم به هرکسی که در این مراسم بود هم خوش گذشت .مراسم عالی بود و استقبال هم مثل هرسال بی نظیر و عالی .
    جای هرکسی که نبود خالی بو د.
  8. Sadrieh fatoorchi
    Sadrieh fatoorchi
    رازوی ها سلام و خسته نباشید
    همین پنجشنبه ساعت 5 بعد از ظهر در محل رصدخانه دور هم جمع می شویم تا درباره ی روز نجوم امسال با هم حرف بزنیم.

به همه ی رازوی ها خبر دهید، به امید دیدار
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد