بخش پاسخگویی به سوالات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. par_sed
    par_sed
    بجه ها بیاید به همشهریامون کمک کنیم
  2. berjis93
    berjis93
    سلام بچه ها
    ببینم یه گروه توپ و فعال سراغ ندارید که توش بشه کارای جدی تری نسبت به رصد انجام داد؟
    اصلا یه پیشنهاد:چطوره خودمون جم شیم یه گروه فعال تشکیل بدیم؟
    لطفا نظرتونو بگید
  3. shazde
    shazde
    اره خيلى خوب ميشه. اون وقت همه تقريبا همسن هستيم و راحت تر ارتباط برقرار ميشه! خب اگه بشه كه خيلى خوب ميشه.....
  4. berjis93
    berjis93
    سلام شازده جان
    خوب بودنش که خوبه ولی از کجا وچجوری باید شروعش کرد؟
    این مهمه
  5. Ali Shafaghi
    Ali Shafaghi
    سلام
    این گروه ایجاد شد تا ما بچه های تهرانی همدیگرو بشناسیم و به نجوم در تهران کمک کنیم اما جلسه ای مخصوص این گروه تهرانی مثلا در رصدخونه ی زعفرانیه یا مکان دیگر برگزار نکردیم.
    بد نیست اگر شماره ی همراه اعضارو مسول گروه داشته باشه.
    باتشکر
  6. Ali Shafaghi
    Ali Shafaghi
    سلام
    این گروه ایجاد شد تا ما بچه های تهرانی همدیگرو بشناسیم و به نجوم در تهران کمک کنیم اما جلسه ای مخصوص این گروه تهرانی مثلا در رصدخونه ی زعفرانیه یا مکان دیگر برگزار نکردیم.
    بد نیست اگر شماره ی همراه اعضارو مسول گروه داشته باشه.
    باتشکر
  7. berjis93
    berjis93
    آره فکر خوبیه ولی دقیقا به کی باید شماره داد?
  8. berjis93
    berjis93
    تو همین ماه بچه های همدان یه رصد برگذار کردن تو یه مدرسه حسنش این بود که هم بیشتر باهم آشنا شدن همم یه رصد کردن.
    چرا ما یه همچین کاری نکنیم?
    مسئویلن رسیدگی کنن
  9. spinatooor
    spinatooor
    با سلام من آمادگی خودم رو اعلام میکنم برای رصد البته از 18 تا 26 فروردین ماه تو آسمون نیست و این تاریخ حتما اگه شد با توجه به شرایط جوی برنامه رصد میریزم ... اگرم شد گروهی میریم ......هر چی بیشتر بشیم بهتره هر کسی امادگی داره بهم پیغام بده هماهنگ کنیم .
  10. berjis93
    berjis93
    سلام دوستان سال نوتون مبارک. روز دوازدهم سالروز ساعت زمین بره برنامه رصد مثل سال گذشته میتونیم تو برج میلاد جمع شیم.
    نظر بدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد