آشنایی تبریزیها!

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. Ehsan
    Ehsan
    این گفت و گو به منظور آشنایی بیشتر اعضا با هم و تجربیات و همکاریهاشون ایجاد می شه!

شاید یکی به درد همکاری با یکی دیگه بخوره!
  2. Ehsan
    Ehsan
    خوب از خودم شروع می کنم!

ابراهیمیان هستم. دانشجوی مهندسی برق (فعلا ترم چهار) و بیشتر اوقاتم رو توی خوابگاه دانشجویی در تهران می گذرونم!!!!

همان طور که گفتم بد بختانه بیشتر اوقاتم توی تهران می گذره و کمتر تبریز هستم.

بچگی یک فعالیتی در زمینه ی المپیاد داشتم و یه چیزایی بلدم!

خوشحال می شم اگر کمکی ازم بر بیاد!
  3. هانیه امیری
    هانیه امیری
    آقاي ابراهيميان با معرفي خودتون، ديگه نمي تونيم خودمون معرفي كنيم.

من هم دانشجوي فيزيك سال سوم(ترم 6) در دانشگاه تبريز هستم. با توجه به علاقم تصميم دارم اخترفيزيك و كيهانشناسي رو به صورت آكادميك ادامه بدم.
    مدرس نجوم هستم البته در مقابل اساتيد نمي شه همچين عنواني رو گفت.
    تو انجمن نجوم آياز هم در خدمتتون هستيم
  4. ata moradi
    ata moradi
    ممنون از دوستان
    منم که عطا مرادی فعلا محصل پایه پیش دانشگاهی و دوره انتخابی تیم جمهوری اسلامی المپیاد نجوم.
    امیدوارم بحث خوبی راه بیفته
    من یه پیشنهاد دارم: برای اولین بار با آوا استار هماهنگ کنیم و یه تور رصدی به استان آذربایجان شرقی بذاریم و به این ترتیب هم ملت با استانمون آشنا میشن و هم یه برنامه علمیه. جاشم میشه مثلا کندوان یا کوه سهند یا ....
    آقای ابراهیمیان شما با آقای امام بی زحمت صحبت کنید.
  5. هانیه امیری
    هانیه امیری
    فكر خوبيه . آقاي مرادي ولي كندوان خوب نيست مگه سال پيش نبودين؟؟ از خيلي جهات جاي خوبي نيست. سهند هم بريم منجمد ميشيم به يه مكان ديگه فكر كنين.
  6. Ehsan
    Ehsan
    من خودمم خیلی بهش فکر کردم! چشم می گم به آقای ِ امام این تابستونی یه کاری بکنه امااااااااااااااااااااااا اااااا
    اما!
    اما قبل از این که چنین کاری بکنیم قبل از اون باید در مورد ِ مکان ِ رصد به توافق برسیم! حالا می تونید گفت و گو ایجاد کنید واسه این کار!!!! اما فعلا این بحث رو دریابید تو اون یکی گروه:
    http://forum.avastarco.com/forum/gro...scussionid=128
    و تکمیلش کنید! بعدا در مورد ِ نفس ِ رصدش هم حرف می زنیم که البته اگر قراره کاری بشه باید تو تابستون بشه چون زمستون ِ منطقه سرده (شما خودتون می دونید دیگه! نیازی به توضیح راجع به آب و هوا نیست!)
  7. Ehsan
    Ehsan
    از این 21 نفر فقط 3 نفر؟ دی تز اولون گوراخ!
  8. Maryam Alizadeh
    Maryam Alizadeh
    سلام دوستان اميدوارم كه خيلي منتظرتون نذاشته باشم
    من مريم شيخعلي زاده هستم 21 ساله دانشجوي ترم4 حسابداري و عضو انجمن نجوم اياز تبريز كه خانم اميري و اقاي مرادي هم از دوستان خوبم در انجمن هستن
    خوشحالم كه با اين تاپيك اشنا شدم
    اميدوارم اينجا فعالتر بشه چون مطمئنا ميتونيم بحثاي خوبي راه اندازي كنيم و اطلاعاتمون رو بالا ببريم.
  9. zahra22
    zahra22
    درودبه دوستان آسموني
    منم زهراالطاف هستم16ساله دانش اموز مقطع سوم متوسطه
    ازبچگي عاشق آسمون بودم ودوره ي دبستان باعلم نجوم آشناشدم وسال90عضوانجمن آيازشدم
    ازاينكه درجمع شمادوستان هستم خيلي خوشحالم
  10. Ehsan
    Ehsan
    خوش آمدید همگی! منتظر بقیه دوستانیم
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد