مکالمه بین sesto و Mostafa

9 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام
    والا معلوم نیست ، اطلاع میدم
  2. سلام اقای امام نمیخوایم یه حرکتی بزنیم ؟؟؟
    وقت داره میره ها
  3. سلام اقای امام ممنون میشم جواب خصوصی رو بدید!!!
    اقا رصد چی شد
  4. اقای امام منم منتظر طرحتون هستما . خودم دوست دارم بدونم موضوع ها چطوریه . فرصت یک هفته ایتونم تموم شد
  5. سلام
    به وقتش هم تغييرات و هم سيستم جديد رو كه با مديران به نتيجه رسيديم اعلام خواهيم كرد
  6. اگر اين يكي شون هست كه تاييد شده ، اين هم لينكش : http://forum.avastarco.com/forum/sho...ll=1#post68812
  7. سلام دوست گرامي

نگران نباشيد ، چيري حذف نميشه

كجا پست گذاشتيد كه تاييد نشده ؟

مطمئن باشيد همه پست ها با دقت خونده ميشه و نظر شما و بقيه دوستان واقعآ براي ما خيلي مهمه

ممنون از اينكه وقت گذاشتيد
  8. راستی فکر کنم یک چیزی رو دقیق متوجه نشده باشید

کاربر ها بعد از ارسال 30 پست ( و نه 100 تایی که شما فرمودید ) کاربر فعال خواهند شد و دیگه پست هاشون نیازی به تایید نداره و بلافاصله منتشر میشه

به نظرم رسید که از این مورد اطلاعی نداشتید

موفق باشید
  9. سلام دوست عزیز

ما حساسیت شما رو درک میکنیم و میدونیم که این پیشنهاد رو برای بهتر شدن فروم میفرمایید

اما اگر حتی 1 نفر باشه که بخواد مشکلی ایجاد کنه و مطالب نا مربوط ارسال کنه ، لازمه که ما همین اقدام رو انجام بدیم

ضمن اینکه من فکر نمیکنم در ساعات عادی ( بجز نیمه شب ها ) مطالب کاربران جدید حد اکثر بیش از 15 دقیقه منتظر تایید باقی بمانند

این بحث در فروم آوااستار خیلی قدیمی است ، اما گذشت زمان به خودتون ثابت میکنه که این ، بهترین روش ممکن است

موفق باشید
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد