مکالمه بین الیزابت و stargazer

4 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام الیزابت عزیز
    خیلییییی ممنون که اینقدر دوست دارین فعالیت کنین
    قابل تقدیره
    اما اینکه مرتب تو یه تاپیک پستهای پشت سر هم اونم تو یه روز و یک ساعت بزارین و همش هم کپی باشه فایده ای نداره
    اکثر پستهایی هم که گذاشتین یا تکراری هستن یا راجع بهشون صحبت و بحث شده
    خواهشی که ازتون دارم ابتدا تاپیکها رو بخونین بعد خودتون پست بزارین
    کپی پیست کردن خیلی ارزشی نداره مگه اینکه واقعا مطلب جالب، به روز و جدیدی باشه
    پس اول از همه بخونین، بعد سوالات خودتون رو مطرح کنین (چون پستی که خودتون بزارین ارزشش بیشتره البته پستی که اسپم نباشه) بعد هم اگه واقعا مطلبی پیدا کردین که مفید بود و جدید و قبلا هم توی اون تاپیک نبود اونوقت با ذکر منبع کپی کنید که در نهایت لینک باشه (ضمن اینکه در این مورد هم ترجیح اینه که فقط بخشی از متن کپی بشه و ادامه اش لینک بشه به صفحه منبع)
    ممنون از همراهی و توجهتون دوست عزیز و گرامی
  2. سلام دوست عزیز
    در این مورد با آقای رضا طامهری مشورت کنید بهتر می تونن راهنماییتون کنن
    موید باشید
  3. سلام دوست عزیز
    شما در مورد انواع تلسکوپ ها اطلاع دارید؟ برای من که به ستاره شناسی علاقمند هستم اما آماتور می باشم ( در صورتی که بخواهم یک تلسکوپ تهیه کنم) چه نوع تلکسکوپی مناسب است؟ چون رصد کردن نجوم رو خیلی دوست دارم.
  4. سلام دوست عزیز
    پستهای صرفا تشکر و بی ربط به موضوع تاپیکها اسپم محسوب می شوند و تایید نخواهند شد
    برای تشکر به زدن دکمه تشکر بسنده می کنیم و یا در پروفایل شخص تشکرات انجام خواهد شد
    پست اخیرتون در تاپیک دیکشنری هم با دیده اغماض ثبت شد اما اگر تمایل به همکاری دارید همکاری خود را شروع کنید و این پست بزودی حذف خواهد شد
    ممنون از حضور و همراهیتون
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 4 تا 4
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد