مکالمه بین stargazer و arashgmn

23 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. علیک سلاااام
    مرسیییییییی
    محبت کردین
  2. ســــــلام !

مدیر ارشد، تولدتون کـُــــــــــــــــــــــ ــــلی مبارک =) !

3. خیلی پستتون باحال بود
    مخصوصا اون تعریف دقیق
    لایک واسه همون 4 کلمه قرمز
  4. خب مگه چیه؟
    چشم قربان میزاریم اصلا شما مردش باشین بیاین، ما واستون برنامه میزاریم، نمیاین که، موقعش که شد میگین درس داریم کار داریم جور نیست و امثالهم :-"
    خلاصه مام خوشحال میشیم ببینیمتون
    پیشنهاد میکنم روی ذهن این سه بزرگوار کار کنین: آقای امام، آقای اکبرنیا، آقای طامهری (ایشالا برنامه جور میشه اونوقت و تشریف میارین )
    مرسی از دعاها و آرزوی خوبتون به همچنین
  5. سلام بر شما خانوم استارگیزر

ما که می گذرونیم . امیدوارم حال شما و شهر یزد ، دم عید خوب خوب باشه . (دوست دارم بیام یزد رصد . یه برنامه بذارید دیگه .... )

قربان ؟! با من بودید ؟ الان هنگ کردم اساسی ...!

من هم امیدوارم که سال نویی باشه براتون، که اگه گره ای دارید در زندگی ، گشایشی داشته باشه این سال . اگه خستگی ای دارید ، در بره و اگه آرزویی دارید به لطف خد مستجاب بشه .

امضاهه واقعا برام یه مسئله اس ... این جمله رو با کمی تغییرات و به انضمام عبارت معروف"هرکجا هستم ، باشم ، آسمان مال من است " ، برای یک اندونزیایی ، تو جهانی هم نوشتم ...

شاد و سلامت باشید.
  6. سلام قربان
    خوب هستین؟ خوشین؟ سلامتین؟
    همه چی روبراهه؟
    زندگی، درس؟
    ایام بکامه انشالا؟
    امیدوارم که همیشه موفق و موید باشید و سال نو رو با خوشی و سلامتی و موفقیت شروع کنید و ادامه بدید
    راستی مرسی امضاااا
  7. خواهش می کنم
    نیازی نبود ولی مرسی
    راستی اون کلمه "مقامات" خیلی سنگین بود یکی ندونه فکر می کنه منصبی در این دولت فخیمۀ ج.ا.ا داریم
    ملت می ترسن ازمونا
  8. من الان اون بحث رو تو تالار مدیران کامل خوندم و متوجه شدم . یه زیر نویسی هم آخر اون پست قبلیم زدم.

خیلی ممنونم .
    شما هم موفق باشید .
  9. که اینطور
    اوکی، خسته نباشید
    امیدوارم که مثل همیشه موفق باشید
    به امید دیدار
  10. سلام
    راستش من تو این مدت امتحانات ، هر از گاهی به مدت 30 ثانیه تا 2 دقیقه میومدم تو فروم و موضوعات و پیغام هامو چک می کردم .
    این تاپیک هم فقط فهمیدم که یک نظر سنجی ای راجع بهش برگزار شده ، و البته نتجه اش رو هم فهمیدم .
    اما کمبود وقت باعث شده بود که کلا از خوندن بقیه صفحه ها صرف نظر کنم . خلاصه این که این پرسش فنی من حاصل این عوامل بود ...
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 23
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد