مکالمه بین Sky-Watcher و farshad

14 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. ممنون اقا فرشاد عزیز / تشکر
  2. سلام دوست عزیز

متاسفانه عکسی ندارم ولی اگر وایت بالانس رو به صورت دستی تنظیم کنید مشکلی نخواهد بود.

موفق باشید
  3. سلام علیکم خوبی اقای شبستری گل ؟عید شما مبارک
    اقاجان تصویری ندارید که ببینم دوربینی که مادیفای شده برای عکاسی نجوم اعماق اسمان ،تصاویرش در طی روز و نور طبیعی چگونه خواهد بود ؟
    ممنونم
  4. سلام بر شما

خوبم متشکرم.نه اقا چه زحمتی.امیدوارم مفید واقع شده باشه.شاد و موفق باشید.
  5. سلام علیکم خوبی اقا فرشاد عزیز ؟ چه خبرها ؟ خوشین ؟با زحمات ما چطوری ؟ ممنون
  6. سلام علیکم و ضمن عرض تشکر شما بزرگوارین و لطف دارید قربان / فکرمی کنم اوکی هستش و می خوام / بررسی کردم قیمت اک 3 تومان است و 30درصد ان می شود 900 تومان بعبارتی 2100 ، اگر براتون راه دارد مثلا 2 میلیون می خوام اگر بازهم راضی نباشین 2100 بازهم در خدمت شما هستم . هرطور راضی باشین شما امر کنید /زنده باشین /ساکن کجا هستین ؟ باتشکر از الطاف شما .
  7. قربون شما اقای شبستری گل ، سلامت باشید الحمدلله / اقا خوبه هم الحمدلله شاید از اول قسمت ما بوده
    صاحبش قابل هست قربان /قیمت مدنظرتون چقدر است اقای شبستری عزیز ؟دست شما درنکند .
  8. درود بر شما

ممنونم خوبم...شما چطورید؟

الان که گفتی یادم افتاد که هنوز موجوده

قرار بود اگه تا عید پارسال فروش نرفت بزارمش دم در ولی یادم رفت

قابل شمارو نداره دوست عزیز.اگر به کارتون میاد در مورد قیمت توافق خواهیم کرد.قصدم از فروشش اینه که دست یکی باشه که ازش استفاده کنه.

موفق باشید
  9. سلام علیکم وقت بخیر جناب شبستری عزیز خوبی شما ؟
    اقا این مقر هنوز موجود است؟ eq5 synscan که داخل سایت اگهی کردید ؟اگر بله قیمتش چقدر است ؟ باتشکر
  10. درود بر شما و تشکر و عرض احترام
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 14
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد