مکالمه بین rock_iml و Sky-Watcher

5 پیغام بازدید کنندگان

1. وقت بخیر اقای حیدرنیا عزیز /لطفا درباره تکنیک دریفت الاین توضیح بدین /باتشکر
  2. سلام علیکم وقت بخیر یکی از دوستان که synguider رو دارند یک مشکل رو گزارش کردند می خواستم نظرشما رو بدونم
    این بود که بعد از 2-3 فریم 8 دقیقه ای، فریم های بعدی کاملا غیر قابل استفاده و دارای رد بودن / این علتش چیه /ظاهرا برخی از دوستان هم این مورد رو داشتن /نظرتون رو می خواستم بدونم /
  3. سلام علیکم وقت بخیر اقای حیدرنیا عزیز طااعات و عبادات شما قبول حق ان شاءالله
    والله من مقرeq5 goto خریدم و قصد دارم با استفاده از وبکم را بعنوان اتوگایدر استفاده کنم / میخوام بپرسم الان باید از کجا شروع کنم؟نیاز به GUIDESCOPE هم دارم برای استفاده از این طرح ؟ ممنون از شما /
  4. سلام علیکم وقت بخیر خوب هستین ؟
    اقای حیدرنیا من برای گایدینگ با مقر eq5 یک وب کم میخوام بخرم چی بخرم خوبه ؟ فرقی ندارند ؟میخوام با phd گایدینگ کنم / ممنون
  5. سلام علیکم اقای حیدرنیا تبریک عرض می کنم بابت مدیریت .ان شاءالله از علم و مهارت شما بهره بیشتری ببریم .
    اقا مقر eq5 با موتوردومحور و دوربین قطبی کامل /بفروش می رسد اگر از دوستان یا کسی خواستند بهم اطلاع بدین حتما .ممنون .فروش فوری
    دست شما دردنکن
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 5 تا 5
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد