مکالمه بین m.aryayi و سیاره ی ناهید

10 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام اقا محمد کجایید؟پیام دادم جواب نمیدین!!!!!!! دانشجویی سرتونو حسابی شلوغ کردها!!!!!!پیام دادم به این امید که جواب بدین.دانشگاه ولی عصر رفسنجون رشته ی فیزیک اتمی قبول شدم!همه میگن خوندنش سخته ولی تصمیم گرفتم برم به جنگ سختی!
  2. اگه برات بگم شاید جالب باشه.دقیقا همون سالی که قرار بود برم اول دبیرستان برای اولین بار ازمون تیزهوشان تو شهر مابرگزار شد و من و49 نفر دیگه اولین قبولیا بودیم.یعنی مدرسه ما سال88تاسیس شد و فقط ما 50تا تو مدرسه بودیم!!!از فکر تلسکوپ بیرون امد ولی یادتون باشه اگه سحابی جبار در بره ببخشیدا من حال شمارو میگیرم!
  3. فقط يك نصيحت : اين ماجراي خريد تلسكوپ رو فعلا بي خيال شو ! ... تابستون بعد از كنكور به اندازه كافي واسه اين كار وقت داري ! ... الان هدف مهم تري داري ... نگران هم نباش قول ميدم سحابي جبار تا سال ديگه جايي نره كه بتوني بعدا سر فرصت ببينيش !
  4. الان متوجه شدم كه شما سمپادي هستي ! خودت با شرايط مدرست آشنايي داري ولي براي محكم كاري ميگم كه اگه مهر رفتي مدرسه و ديدي افرادي وجود دارن كه كل پايه رو چند بار خوندن و پيش 1 رو تموم كردن نا اميد نشي ها ! مطمئن باش ميتوني به همه برسي ! همه يك مدتي رو در طول سال در جا ميزنن و افت مي كنند ، از اون موقعيت ها خوب استفاده كن ، اگه هم درجا نزدن و تو بهشون نرسيدي ردشون نكردي مهم نيست ، تو كه قرار نيست جاي اونا رو تو دانشگاه بگيري ، مگه معماري اصفهان صندلي كم داره !
  5. سلام!!!! اخر طلسم شکست شروع کردم فعلا روزی دو ساعت خوندن.راستی ان روز یادم رفت به خاطر کمکاتون تشکر کنم ببخشید.
  6. خوب اولش دوست داشتم رشته ی فیزیک بخونم ولی نظرم عوض شد میخوام معماری بخونم!عاشق دانشگاه اصفهانم ولی با این درس خوندنم شانس بیارم قبول بشم‏!‏‏!‏‏!‏‏;‏-‏)‏
  7. حوصله نداري بخوني ؟ مگه دست خودته ؟!! دي:
    هدفتون چيه؟ رشته و دانشگاه براتون مهمه يا هرجا شد ، شد؟!
  8. نه بابا من 10 نفر اخر میشم!ماه رمضون عقب موندم ولی دیگه حوصله ندارم بخونم فعلا درحال استراحت مطلق به سر میبرم!‏
  9. كنكور را كه گذرانديم و مشغول لذت از تابستانيم ! ... تابستاني خوش و خرم و بي استرس
    شما با كنكور چه مي كنيد؟ از برنامه تون كه عقب نيستيد؟ كم كم بايد خودمون رو براي شيريني رتبه زير 10 آماده كنيم ديگه؟
  10. سلام!حال شما؟خبری ازتون نیست!کنکور چه کار کردین؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 10
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد