مکالمه بین Aliakbar58 و mohsen4465

4 پیغام بازدید کنندگان

1. كاملا درسته. تو حالت پارالل حداكثر فاصله دو تصوير برابره با فاصله دوچشم. عقب رفتن هم دردي رو دوا نميكنه. ولي تو حالت كراس با اين محدوديت مواجه نيستيم.
  2. از توضیح خیلی خوبی که دادین خیلی ممنون. ایندفه بدون صفحه مقوایی تونستم ببینم. چند دفعه دیگه تمرین کنم راحت میتونم ببینم. البته در مورد کراس آره خسته کننده ست ولی خوبیش اینه که عکس های بزرگتر رو هم میشه با کراس دید ولی رو حالت پارالل محدودیت زیاد داریم. بازم ممنون.
  3. من برعکس شما با پارالل خیلی راحت ترم. کراس چشمم رو زود خسته میکنه. برای دیدن پارالل دوردست یا همون بینهایت رو نگاه میکنم. برای کراس هم باید نزدیک رو نگاه کرد. مثلا اگه مونیتور با چشممون 50 سانت فاصله داشته باشه و فاصله دو تا تصویر هم برابر با 6 سانت (همون فاصله دو چشم) باشه، باید چشممون رو رو فاصله 25 سانتی تنظیم کنیم (یعنی نصف فاصله با مونیتور). حالا اگه فاصله دو تصویر از 6 سانت بیشتر باشه، به جای 25 سانتی باید نزدیک تر رو نگاه کنیم که باعث میشه چشم زود خسته بشه.
    من پارالل رو فورا میبینم ولی برای کراس هنوز یه کم زمان احتیاج دارم.
  4. خوش بحالتون که میتونین هر دو نوع تصویر سه بعدی رو براحتی ببینین.
    من کراس رو خیلی سریع و بعد از 5-6 ثانیه میبینم اما پارالل یکم برام سخته و این عکس برج میلاد رو هم که گذاشتین بعد از 2-3 دقیقه و با کمک گرفتن از یک صفحه مقوایی که بین چشمام گذاشتم تونستم ببینم. میخواستم بپرسم شما بعد از چند ثانیه میتونین پارالل ببینین و چه طوری این کار رو انجام میدین؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 4 تا 4
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد