مکالمه بین mohsen4465 و kimiya-gh

61 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
  1. باز ب نظر من دانشجوها بهترن
    امسال ی کلاس نجوم کودکان داشتم تو تابستون ک متاسفانه ب دلیل کمبود وقت مجبور شدم از وسطای کلاس دیگه نرم
    من فقط منتظرم این دوسال زود تموم شه خیلی جو بدیه واقعا
  2. جالبه. منم خیلی وقت بود که همینو به خودم میگفتم که ای کاش زمین بجای 24 ساعت تو 30 ساعت دور خودش میچرخید. اما بعد نظرم عوض شد. میدونید چرا؟ چون انوقت ما آدما بازهم انقدر سرمون رو شلوغ میکردیم که برای دیدن ستاره ها وقت کم بیاریم. ساعت مدارس رو طولانی تر میکردیم، ساعت کار رو بیشتر میکردیم و ... . کلاً روش زندگی ما آدما غلطه. ای کاش یه روزی بشه که همیشه وقت کافی برای تفریحاتمون داشته باشیم.
  3. واقعا وقت ندارم اخه
    اون ی بارم ک رفتم ب اصرار رصد خونه بود ک رفتم
    من بعضی وقتا واقعا تو24 ساعت وقت کم میارمو میگم ای کاش ب جای24ساعت 30 ساعت بود هرروز
  4. یکسااااااااااااااال!!!!
    بابا من 1 شب نرم ناراحتم، 1 هفته نرم دلواپس، 1 ماه نرم دچار عذاب وجدان میشم. بیشتر از اون احساس میکنم منجم بودنم زیر سوال رفته و احتمال داره خودکشی کنم! چطور یکسال نرفتین آخه؟
  5. خب منم تقریبا یک ساله نرفتم
    ازپارسال شب بارش
  6. خیلی وقته رصد نرفتم. هر دفعه که میخوام برم یا هوا ابریه یا اگه صافه یه سوپر مونی چیزی هست!
    دلم لک زده واسه رصد.
  7. منظورم این بود ک فکر میکردم ارشدتونم گرفتین
    موفق باشین
    دیگه رصد نرفتین؟
  8. فوق که خیلی وقته دارم. دست کم گرفتید ما رو ها. الان دارم واسه لیسانس میخونم.
  9. کاردانی میخونید؟من فک میکردم شما فوقتونم گرفتین
    ههههه
  10. ترم 3. اگه خدا نخواد! که طبق معمول کارامو خراب کنه! امسال تموم میکنم.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 61
صفحه 1 از 7 12345 ... آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد