مکالمه بین mohsen4465 و Kianoosh.S

34 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
  1. سلام آقای ثابتی زاده
    بنده هم سال نو رو به شما تبریک میگم و سالی خوش پر از شادابی رو براتون آرزو میکنم.
  2. سلام حاج محسن

سال نو رو بهت تبریک میگم

امیدوارم سال خوش و خرمی داشته باشی

3. زیاد؟ یکم دیگه میزد دفن می‌شدیم.
    اینترنت تازه امروز وصل شد. قبلش هم که کلاً آب و برق قطع بود. سقف بالکنمون هم اومد پایین. تو عمرمم همچین برفی ندیده بودم. 96 ساعت یه نفس بارید.
  4. سلام محسن جووون چطوری؟

آقا چه خبر؟ برف زیاد اومد؟ اوضاع خوب شده؟
  5. آره دیگه متاسفانه نمیخونن
    باز خوبه تو اون تاپیکی که گفتین مشارکت دارن. تو تالار من باید التماسشون کنیم
  6. آقای ثابتی زاده عجب کلک هایی واسه بررسی دقت بچه ها میزنید ها. دقیقاً منم امروز داشتم به این موضوع فکر میکردم که بچه ها چرا بعضی موقع ها تشکر الکی میزنن. تو تاپیک كهكشان راه شيري ، از ديد كهكشان هاي ديگر ( مباحثه ) هم برای مثال از پست من تشکر کردن ولی بعد دوباره اومدن همونو پرسیدن.
  7. حاجی دوباره برو پست آخرمو در عصر یخبندان بخون
  8. قایق خریدین؟؟؟؟

دیگه تلسکوپو میندازی تو قایق و حسابی کیف میکنین
    البته این دریاچه مثل دریاچه سد لار و لتیان نیست که اطلاعاتشو در بیاریم مثلا تو این دو جا مجوز میدن و کاری هم ندارن ولی اینجا رو نمیدونم . البت من اونطور گفتم هیجان کار بالا بره. چون دیدم که طرف ماهی گرفته از اون دریاچه قد بنز
  9. سلام آقای ثابتی زاده.

راستش قلاب درست و حسابی ندارم. باید یکی بخرم که اونم الان چون قایق خریدم یکم بی پول شدم. ولی قایق رونی تو این دریاچهه آی میچسبه ها. ضمناً میترسم قلاب بیارم اونوقت گشت ارشاد بیاد به بهانه ماهیگیری غیرمجاز قایقمو بگیره. شانس نداریم که.
  10. والا تا جاییکه من فهمیدم الان میشه ماهی گیری کرد ولی بطور دقیق از چند و چون ماجرا خبر ندارم. یعنی اینکه اونجا پول بگیرن مامور محیط زیست باشه نباشه یا اینکه کلا آزاده آزاد باشه حالا شما قلابتو بیار برای افطار یه چیزی صید کنیم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 34
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد