مکالمه بین mohsen4465 و Mostafa

18 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. یه چیز دیگه همین الان باز زد به ذهنم. بازم در خصوص خط کش t هست و اون اینکه با پرگار هم میشه موازی کشید ولی کشیدن موازی طوری که همزمان با بیضیمون مماس هم بشه یکم با پرگار سخته. ولی با خط کش t میشه همزمان و خیلی سریعتر یک موازی رسم کرد که مماس هم باشه.
  2. سلام
    بله همین دیشب هم که داشتم یکم دیگه روی این قضیه فکر میکردم به همین نتیجه که گفتید رسیدم. چون راه حل شما هم موازی داشت داخلش برای همین یکم روش فکر کردم که چطوری میشه بدون خط کش t موازی کشید؟ و فهمیدم که با پرگاری که بهمون دادید میشه. بازهم ممنون بخاطر سوال خیلی جالبتون و مهمتر از اون راه حل جالبترش.
  3. سلام محسن جان
    آقا برای کشیدن دو خط موازی نیازی به خط کش t نیست
    با خطکش و پرگار میشه
    کافیه اول به یک خط عمود رسم کنیم ( مثل عمود منصف )
    بعد دوباره به اون عموده ، یک عمود رسم کنیم
    دو خط عمود بر یک خط با هم موازی اند
  4. نوروز مدیر آوا مبارک!

5. تولدتون مبارک آقای امام.
  6. تسلیت من رو هم پذیرا باشید آقای امام.
    انشالله روحشان تا ابد شاد باشه.
  7. سلام آقای امام
    خواستم ازتون از بابت تمام زحماتتون تو این مدت تشکر کنم؛ از جمله اون کادو قشنگی که ازتون گرفتم و خیلی چیزهای دیگه. هر چند پست مدیریتی رو واگذار کردین اما برای ما، شما هنوزهم مدیرین.
  8. خیلی ممنون آقای امام
    موقع ارسال اولین مطلبم برای ویکی نجوم یعنی سیاره کوتوله سرس به ذهنم خطور کرد.
    مطمئناً ویکی نجوم اینطوری خیلی مفیدتر و بهتر میشه.
  9. سلام آقا محسن

ايده شما در مورد تبديل ويكي به يك ديكشنري تخصصي عاااالي بود

البته بايد كمي بيشتر روش فكر كنيم تا به شكل پخته اي قابل انجام بشه كه هم زياد وقت بچه ها رو نگيره و هم نتيجه خوبي داشته باشه

ولي در مجموع فكر و ايده بسيار قشنگي است

ممنون از توجه خوب شما
  10. سلام محسن جان

بحث شما و دوستان درباره دنباله داري كه اخيرا كشف شده به تاپيك " بررسي و نقد اخبار نجومي " منتقل شد .

موفق باشيد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 18
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد