مکالمه بین farshad و Sunrise

16 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. جزو مشخصه های لنزه که در سایت های مختلف میشه نتیجه تست ها رو دید.وابسته به دیاف و فوکال هستش.
  2. از کجا میشه به کم یا زیاد بودن این مورد پی برد؟
  3. درود
    مربوط میشه به کیفیت لنز .در بعضی لنزها دور عکس ( در فوکال های بالا بیشتر ) تیره تر از وسط عکس میشه.یکی از مشخصه های کیفی لنز کم بودن یا نبودن این حالت هستش.البته در نرم افزار تا حد زیادی قابل تصحیح هستش.
  4. آقای عکاااااااااس! آندورمدااااااااااااا/ خیلی جالب بود/ کلا خیلی خوب بود/ البته جسارته من تعریف کنم ها ولی بسیار مشعوفم الان
    راستی! اون وین یت که نوشتن یعنی چی؟!؟
  5. درود بر شما
    چه عجب از این ورا !!
    خوب هستید ...متشکرم از لطف شما
  6. سلام اقا فرشاد دلم نیومد در برابر شر شدن این عکس های بسیار زیبای شما فقط به یک لایک بسنده کنم... الهی همیشه عکسای خیلی خوب بگیرید
  7. واااااااااا چه عکسی؟ چه اسمی؟ چه رسمی؟ وقتی میگید نمیاید ما هم نقشه مون رو لو نمیدیم که! میذاریم واسه دفه بعد!
  8. سلام خانم....
    اولا که دلم میخواد بیام ولی خیلی گرفتارم اون روز
    دوما بگو چه برنامه ای تدارک دیده بودی شاید نظرم عوض شد ))))
    سوما اگه من نیومدم عکس از خودتون یادتون نره...البته با اسم رسم واقعی بزارید لطفا نه با اسم و رسم ستاره و صور فلکی
  9. اقاااااااي عكااااااااااااس/سلام/ چرا نميايد؟؟ ما كلي براي اومدن و بودن شما برنامه ريزي كرده بوديم از اين فرصت ها خيلي كم پيش مياد ها نكنه اينجا و بچه هاش رو هنوز دوست نمي دونيد؟!؟
  10. پس منتظر باش
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 16
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد