مکالمه بین iooi و sasan20oo20

6 پیغام بازدید کنندگان

1. هرطور راحتی دوست عزیز ! اگر اینطوره میتونی خودت به مدیران بگی که قسمتهایی که جواب من به اون پست ها هستن رو حذف کنن، من موافقم، اما باز درست نیست حذف کردن !
  2. من ترجیح میدم اون پست های قبلیم حذف بشه منظورم پست 90 و 93 ام هست چون ازشون خجالت میکشم حالا شما رو نمیدونم من به مدیران میگم اون دوتا پست رو حذف کنن
    بازم معذرت خواهی میکنم من خیلی بد صحبت کردم
  3. خب اون تاپیک یه حرفایی هم در مورد من داره که دوس داشتم نباشه، الان که نوشته شده منم جواب دادم، حذف کردنشون هم توهین به شعور مخاطبه ! اما امیدوارم از این اتفاقا دیگه نیفته !
  4. خب ببخشید دیگه
    به نظرتون یکم یه جوری نیست اون طوری توی تاپیک به هم چیز نوشتیم اون مطالب رو به خودم بفرستین که بفهمم چه جوری پست میزارن بعد از اون تاپیک وردارینشون وجهه ی خوبی نداره
    نمیدونم حالا هر جور صلاح میدونین
  5. آقا من عادت دارم به اینجور حرفا ناراحت نمیشم ! نگران نباش ! مهم نحوه ی صحیح ارائه ی یه مطلبه که میخواستم گوشزد کنم !
  6. اقای ولی پور فکر کنم از دست من ناراحتین من توهینی به شما نکردم فقط یه سوال پرسیدم که به خاطر مشغله ی زیادتون نتونستین بهش جواب بدین خودم رفتم دنبالش دیدم شما درست میفرمایید دیگه لازم نبود اون حرف ها رو بزنین
    در هر صورت اگه چیزی گفتم رسما معذرت میخوام
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 6 تا 6
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد