مکالمه بین محمد مهدی عسگری و mohsen4465

6 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام. ممنون از تبریکتون.
    امیدوارم بتونم مفید باشم.
  2. ست جدید مدیریت رو خدمتتون تبریک عرض میکنم آقای عسگری.
    به امید موفقیت بیشتر شما.
  3. سلام آقای عسگری
    اِه... اینجا هم که تبریک بارونه.
    منم بابت طلایی شدنتون خدمتتون تبریک عرض میکنم. واقعاً عسکهای قشنگی میگیرین. ایشاالله تو کارتون موفق بشین. ضمناً بابت پیام تبریک هم ازتون خیلی ممنونم.
  4. سلام تبریک میگم.
    همیشه سربلند باشید و موفق.
  5. خیلی ممنونم. ولی راستش من دوربین عکاسی ندارم و مجبورم با همین موبایلم به روش آفوکال از گذر عکس بگیرم. بدیش اینه که باید با دست پشت چشمی تلسکوپ نگهش دارم و از هر هفت، هشت تا عکس یکیش یکم بهتر در میاد. بهرحال تا اینجا فعلاً بهترین نتیجه ای که بهش رسیدم اینه که هم عکس بگیرم هم وسطش یه کوچولو نگاه کنم. اینطوری حداقل پشیمونی واسم نمیمونه حالا عکس خیلی خوب مهم نیست. منتظر عکس های خوب شما از گذر هستم.
  6. سلام خدمت شما منجم فعال.
    منظورم از اینکه احساسی تصمیم نگیرید این نبود که با موبایل عکاسی کنید بلکه ببینید آیا ابزارتون سرعت عمل کافی رو داره؟ یا ضریب خطاش چقدره؟ از هر چند عکسی که میگیره چند تاش بی نتیجه است.
    البته من با موبایل عکاسی نجومی نکردم و نخواهم کرد پس آشنایی با سبک کار شما ندارم.
    توصیه من تمرین کردن و قرار دادن خودتان در شرایط آن لحظه ( شبیه سازی موقعیت ) است.
    موفق باشید.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 6 تا 6
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد