مکالمه بین محمد مهدی عسگری و Sunrise

9 پیغام بازدید کنندگان

1. سلام ممنون به مرحمت شما.
    متشکرم چیز خاصی نداره فقط زیادی روش کار کردم. شاید به خاطر ویرایشش اینطور شده.
  2. سلام اقاي عسگري/ خوب هستيد؟ در اين عكس اخرتون چه ثبت دوست داشتني از درخت ها داشتيد! واقعا حس عمق و سه بعدي بودن داره/ چه طوري اين طوري شده؟ :دي
  3. من هم حس خوبي دارم بهش تركيب رنگش رو هم دوست دارم... اون وسط ننوشتم كه شلوغ نشه
  4. سلام ممنون از شما. بله بدون فیلتر هم میشد چنین کرد؛ پردازش مهمه.
    اگه سایز اصلی رو ببینید متوجه میشید خیلی هم نقطه ای نیست. این تأثیر فیلتره که اینجور نشون میده.
  5. چقدر این عکس مقارنه شهابدارتون خوبه بدون فیلتر ستاره ساز هم میشد چنین کیفیت مطلوربی از ماه و مشتری و زهره داشت؟ بعد اینکه من 30 ثانیه ای هام اینقدر نقطه ای در نمیان تکنیک خاصی به کار بردید؟
  6. شما یو آر ال اصلی تصویر رو بردارید و بعد با کمک تگ ایمیج در فروم قرارش بدید/ یعنی همین قاب عکسی که بالای باکس متن هست... اگر نشد اشکالی نداره/ من درستشون میکنم
  7. ببخشید من چند تا کارو دارم همزمان انجام میدم.
    مشکلی نداره با همون روش قبلی آپلود کنم آخه سریعتره.
  8. خواهش میکنم. نفرمایید.
  9. سلام / خواهش میکنم/ مشکل آپلود نبود/ شما با تگ یو آر ال وارد کرده بودید ولی من تگش رو به ایمیج تبدیل کردم ولی خودمونیم ، اولین عکسای شما از اولین عکسای من خیلی بهترن
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد