مکالمه بین محمد مهدی عسگری و farshad

15 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. ممنون جناب عسگری.قطعا به کمک شما و دیگر دوستان گالری بهتر خواهد شد
  2. سلام بر مدیر گرامی.
    به شدت تبریک میگم مسئولیتتون در فروم رو.
    برای ما جای بسی خوشحالیست که عکاس باتجربه ای چون شما این جایگاه خطیر رو قبول کرده.
    بازم تبریک و منتظر نقدهای کوبنده و تاثیرگذار شما برای عکسهای اینجانب هستم.
    موفق باشید.
  3. ممنون از شما جناب عسگری
  4. ممنون از شما جناب عسگری
  5. من دیر رسیدم...
    سلام تولدتون مبارک باشه.
    همیشه شاد باشید.
  6. درود بر شما
    زنبوره که مال من نیست...داشت رد میشد
    نه اقا چرا جسارت؟!
    آره بیشتر دمش توی فوکوسه تا سرش!
    ممنون
  7. سلام ظاهرا زنبورتون فوکوس نیست.
    جسارت شد.
  8. درود بر شما دوست عزیز
    خیر بنده اگه خدمت نرسیدم از پرمشغلگی بود نه اینکه خدایی نکرده دوستان رو قابل ندونم ...
    بنده هم دوست دارم شما رو زیارت کنم و خیلی علاقمندم دوستانی مثل شما که هم در نجوم تخصص دارن و هم عکاسی برنامه ای برای گذر زهره بزارن تا بتونم هم از راهنمایی های شما عزیزان استفاده کنم و هم همدیگرو در اون روز ملاقات کنیم.اگه برنامه ای داشته باشید و بنده رو قابل بدونید در خدمتم.
  9. سلامی گرم به جنابتان.
    بنده شدیدا مشتاق دیدارتون هستم. جاتون خالی بود تو برنامه های هفته نجوم. گفتم شاید ببینمتون ولی ظاهرا ما رو قابل نمیدونید.
    برنامه ای برای گذر زهره دارید؟
  10. ساختارش مثل تلسكوپ هاي اشميت كاسگرين هستش ( اگه اشتباه نكنم ) كيفيتش هم بد نيست و براي كارهاي خاصي خوبه مثل عكاسي از ماه و ... چون نه لرزشگير داره و نه اتوفوكوس. ديافش هم ثابت ٨ هست و تغيير نميكنه. قيمتش هم بستگي به انصاف فروشنده داره.فكر نميكنم نو پيدا كني، بايد بري ناصر خسرو و بگردي. گمونم حدود ٤٠٠ يا ٥٠٠ ولي به نسبت قيمتش چيزه خوبيه. البته روي دست عكاسي باهاش كار سختيه.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 15
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد