مکالمه بین Mehrzad-jupiter و mojcris

11 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. ممنون از لطفتون.
    چند ماهه که به بخش آخرین ارسال ها دسترسی ندارم. مشکل سرور کی برطرف می شه؟
  2. سلام

حال شما خوبه؟

مشکل سرور که هنوز برطرف نشده! اما حساب کاربری شما هم توی سایت مشکلی نداره، من باز یه نگاهی میندازم ببینم مشکل شاید پیدا شد!
  3. سلام دوست عزیز.
    این مشکل باز نشدن صفحه ارسال های جدید برای من واقعا معضل بزرگی شده و چندین ماهه درگیرشم، حتی روشی هم که شما فرمودید جواب نداد ( خارج شدن از فروم و زدن کلید crtl و f5 ) حالا باید چیکار کنم؟ اصلا به مطالب جدید دسترسی ندارم. راه حلی هست؟
  4. سلام. روز و شبتون بخیر
    مواردیو که فرمودید انجام دادم و بازهم نشد و این پیغام رو داد. (You have no permissions to view this page)
  5. سلام دوست عزیز

فعلا از یک بخش میشه به آخرین ارسالها دسترسی داشت و اینجاست:

http://forum.avastarco.com/forum/misc.php?do=vsastats

اگر نتونستید از اینجا دسترسی پیدا کنید، ابتدا یک بار از فروم خارج شوید و سپس کلید کنترل و اف 5 را باهم فشار دهید تا صفحه دوباره باز شود. سپس دوباره امتحان کنید.

موفق باشید!
  6. سلام دوست عزیز.
    مشکل من هنوز حل نشده و الان نزدیکه 3 ماهه که نمیتونم ارسال های گذشته رو ببینم. نه از طریق آخرین ارسال ها و نه از طریق ارسال های جدید. چند وقت پیش شما فرمودید حل میشه ولی هنوز حل نشده. بارها مرورگرهای دیگه رو امتحان کردم ولی مشکل از اون هم نیست
  7. از اونجا که الان از 1 ماه بیشتر شده که این مشکل به وجود اومده برای همین نگران کننده به نظر میرسه. ممنون از توجهتون
  8. سلام دوست عزیز
    بله این مشکل به دلیل سرور می باشد که به زودی برطرف خواهد شد.
    با تشکر
  9. سلام جناب mojcris.
    چند هفته ای هست که یه مشکل اساسی پیدا کردم.
    دسترسی به مطالب ارسالی جدید ندارم. حتی وقتی گزینه آخرین ارسال ها رو هم می زنم دوباره به مطالب دسترسی ندارم و این پیامو میده: You have no permissions to view this page، که معناش مشخصه. جالب تر اینکه حتی به جستجوی همه ارسال های خودم هم دسترسی ندارم و وقتی این گزینه رو انتخاب می کنم صفحه سفید میاد!
    از مرورگرهای دیگه هم استفاده کردم و این مشکل برطرف نشد. ممنون می شم راهنماییم کنید.
  10. سلام
    متشکر دوست عزیز
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 11
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد