مکالمه بین Mahtabe kavir و *artemis

9 پیغام بازدید کنندگان

1. درود بر شما
    تولدتون مبارک
    براتون لحظه هایی پر از لبخند و موفقیت ارزو میکنم
  2. درود بر شما
    بابت تبریک تولدم ممنونم خیلی خوشحالم که در جمع دوستان خوبی چون شما هستم .
    روزاتون طلایی
  3. سلام دوستم، خوبی؟
    عزیزم باید منو ببخشی واسه تاخیرم
    تولدت رو تبریک میگم
    امیدوارم توی زندگیت شاد و سرحال و موفق باشی
  4. نه عزیز این چه حرفیه اینو گفتم کلاس کار بره بالا شما راحت باش
    روزاتون پروانه اییییییییییییییییییی
  5. چرا عزیزم اسم جدیدت واقعا قشنگه.
    اون تیکه آوایی رو هم خوب اومدی!

راستش توی لیست دوستای آن لاینم دیدم نوشته artemis* بعد گفتم ا من کی درخواست دوستی بهشون دادم که یادم نمیاد هیچی ازشون!! بعد بازم فکر کردم دوباره هم فکر کردم دیدم چیزی یادم نمیاد گفتم ولش کن حتما ایشون دادن من یادم نمیاد. تا اینکه امروز داشتم صندوق پیغام خصوصیم رو پاک میکردم که دیدم یه پیغام هم ازتون دارم! دیگه یه جورایی افتاد واسم،ولی گفتم برای اینکه کنجکاویم تموم بشه بذار از خودشون بپرسم.

راستی حالا چرا نامحسوس؟؟!!!!!! اگه میخوای بگو عزیزم پیغامامو از پروفایلت پاک میکنم.
  6. سلام
    خوبین شماااااااااااااااا
    مثلا خواستیم نامحسوس عمل کنیم اااااااااااااااا
    میبینی همه آثار رو پاک کردم دریغ که دیر متوجه شدم به شماها میگن اوایییییییییییییییی
    اره این اسم قشنگتر نیست (الهه ماه و شکار بوده در افسانه های یونان باستان )
  7. سلام
    خوب هستین؟
    شما اسم کاربری تون رو تغییر دادین یا من دارم اشتباه میکنم؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    همون m101 خودمونین دیگه!!!
  8. ممنون دوست عزیز
    من تو اینترنت که داشتم در مورد رشته فیزیک تحقیق میکردم متوجه شدم برای ارشد مهندسی هسته ای (از شاخه های فیزیک) الان رو بورس
    بهر حال من هم از راهنمایی هاتون ممنونم اخه بعد از مدتها در مورد فیزیک با یکی هم عقیده شدم
    ارزوی بهترین ها رو براتون دارم
  9. سلام
    خوبین من متوجه شدم که شما دانشجوی رشته فیزیک هستید میخواستم ببینم چه شاخه ای از فیزیک تحصیل میکنید(فیزیک هسته -جامدات )
    و تو کدوم دانشگاه اخه من هم به فیزیک علاقه ی خاصی دارم البته همه به خاطر این علاقه منو سرزنش میکنن واسه ایندش
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 9 تا 9
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد