مکالمه بین space و Tahereh Ramezani

37 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
  1. سلام
    تولدمو دوستودارم چون یادم میندازه که چه دوستای خوبی توی این دنیا دارم
    از لطفتون یه دنیا ممنون
  2. *** تولد تکرار امیدواری خداوندی است ، یادآوری این تکرار بر شما دوست همیشه عزیز هزاران بار مبارک ............ ***
  3. آقا من نسبت به خودم با این هوش و هواسم این جوری : و نسبت به شما و آقای علیرضا این جوری :
    اصلاً نمی تونم شما و ایشون رو نگاه کنم دیگه از ایشون هم خیلی خیلی عذر بخواین از طرف من ( والا روم نمیشه اصلاً )
  4. سلام سلام خوبیــــــــن ؟؟

آقا کم پیدا ! ناپیدا ! شدین

دیروز رفته بودم برساوش ، گفتم می بینمتون ولی نبودین

برای قضای تولدم که هفدهم بود کیک برده بودم ، کیک با طعم توت فرنگی برای دوستان توت فرنگی ای خییییلییییی جاتون خالــــــــــی بود .........
  5. سلام ، متشکرم ............

والا سه سال از همون اول آوا بود ، یکم برام تکراری شده بود گفتم تنوع بدم ؛ به اینم عادت می کنین
  6. سلام
    eeeeeee
    هستی خانم شمایید؟؟؟
    نام کاربری جدید مبارک تازه دیدم
  7. امشب چه شبی روشن و زیبا و مصفاست *** احسنت ، به این جشن دل انگیز که برپاست

گویا که گلی پای نهاده ست به گیتی *** کز فرّ و شرف ، آبروی جمله ی گلهاست .............

*** دوست خوب تولدتون هزاران بار مبارک ***
  8. سلام .........

چه خوب .......... خیلی خوشحالم ............ منتظرتون هستیم ............
  9. سلام
    متاسفانه هنوز کتاب رو پیدا نکردم،یخورده نایاب بود.ولی آدرس گرفتم این هفته تهیه میکنم و به شما می پیوند م
  10. سلام ..........

قبلنــا یک همراه خیلی خوب و پایه ای داشتیم ، چند وقته که نیست ؛ اگر ممکنه دیدینش بهش بگین که جاش خیـــــلــــــی خالیه ......... آدرس هم بگین همون تاپیکی که خودش می دونه ..........
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 37
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد