مکالمه بین doostesetareha و Tahereh Ramezani

65 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
  1. قربونت عزیزم ....

مهم علاقــــــــست .....

( بعدشم الآن بالقوه فیزیکدانی ، بعدا بالفعل میشه ..... )
  2. سلام هستی جون.
    ممنون. تو چطوری ؟ خوبی ؟؟
    آره دیدم این گروه رو تشکیل دادن بچه ها و کلی هم خوشحال شدم بابتش .
    دلیل اینکه هنوز عضوش نشدم اینه که هنوز که جزو فیزیکی ها محسوب نمیشم ک !!
  3. سلام عزیزم خوبی ؟

فیزیکدان آینده ، اینجا جات خالیه ........... : انجمن فیزیکدانان آوا استار
  4. نمی دونم والا !!!!.....

الآن دوباره آپلودش کردم ، حالا برای آخرین بار یک بار دیگه دانلود کن ، ببین درست میشه یا نه ؟!
    وطن ای هستی من ....
  5. میدونی از چیه ؟؟ من فهمیدم !! هی هر سری نصفه دانلود میشه و تا همون تیکه میخونه !!
    بابا کارت درست !!
  6. قربونت عزیزم .........

میخوای فکرمو بخونی ؟؟ اگر چیزی شد می فهمی .....

ممنون عزیزم منتظر خبرت هستم ....

خواهش می کنم گلم .....
  7. خب پس ! ایشاا... سال بعد میبینمت و کلی با هم میریم گردش و عشقو صفا !!!
    شدیداً منتظر سال بعدم ! فقط امیدوارم تو هم مث بقیه سال بعد ترم آخری نباشی !!! ::

باشه ... فکر میکنم حتماً ... تو خودت چی ؟ فکر خاصی داری ؟؟ احساس میکنم یه چیزایی تو فکرته ها ! نه ؟؟

باشه باشه ! امتحانش میکنم ببینم چطور میشه. خبرت میکنم حتماً .
    بازم ممنون بابتش.
  8. علوم تحقیقات تهران ،

خواهش می کنم گلم .... خودمم خیلی این آهنگو دوست دارم ....

هر وقت اگر ایده ای به ذهنت رسید حتما به منم بگو عزیزم ، خوشحال میشم بدونم .....

نمی دونم چرا قطع میشه ، میخوای یک بار از خود پست تاپیکش دانلود کن ، پست شماره
    44
  9. علوم و تحقیقات کجا ؟؟ من چن تا دانشگا با این اسم میشناسم ! میخوام ببینم سال بعد چطور میتونم بیامو لپتو بکشم !! ::
    هستــــــــــــــــــی .... من عاشق این آهنگم .... وااااااای نمیدونی چقد ذوق کردم ... ممنونم عزیزجان ... یه دنیا ممنون ....

ایده ؟؟ من ؟؟ ایده ای هم باشه که ... اولین ایده باز کردن سداییه که به روی دریاچه بسته شده و کلی چیزای دیگه که با حرفای من درس نمیشه ک. اگه منظورت چیز دیگه ایه نه فعلاً چیز خاصی به ذهنم نمیرسه.
    یه چیزی ... آهنگ تا این تیکه ی " همه با یک نام و نشان " پیش میره و بعد یهو قفل میکنه و دیگه نمیخونه. چرا ؟؟؟؟؟ من ادامه شو میخوام ....
  10. خواهش می کنم عزیزم ....

علوم و تحقیقات

راستی عزیزم ایده ای برای دریاچه نداری ؟؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 21 از 30 تا 65
صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد