مکالمه بین doostesetareha و nakhodaye aseman

11 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام دوستان گرامی از شما و خانواده محترم جهت شرکت در مراسم افتتاحیه انجمن نجوم اختر جویان (اناج) خوی دعوت به عمل می آید . امید است در این مراسم حضور یافته و با حمایت و فعالیت خود باعث پیشرفت نجوم در شهرستان خوی شویم .
    زمان : شنبه 7 بهمن از ساعت 18 الی 20
    مکان: سالن اجتماعات اداره ارشاد

منتظر حضور گرمتان هستیم
  2. سلام
    دوستان گرامي از مورد روز يكشنبه 10 مهر واقعا شرمنده
    اما براي جبران
    روز پنجشنبه ساعت 9 همون آدرسي كه آقاي سليماني فرمودند همگي اونجا هستيم منتظرتونيم
    البته اگه هوا مهتابي باشه
  3. دوستان به علت اینکه تاریخ ثبت شده در مجله نجوم بخاطر اشتباهات تحریری غلط میباشد.زمان بارش شهابی اژدها از امشب یعنی یکشنبه به پنج شنبه موکول میشود و .بنابراین رصدامشب ما تا اطلاع ثانوی لغو میشود.امیدوارم دیگر از این اشتباهات در منابع علمی خود نبینیم.با تشکر سلیمانی
  4. سلام به منجمان شهر من
    بارش شهابي اژدهايي 10مهر(يكشنبه)
    آدرس : ميدان مادر - پشت پارك ملت - دانشگاه نيمه كاره خوي
    منتظريم به هم شهري هاي منجم خبر بديد لطفا
    اين رصد برگزار ميشه اگه هوا خوب شه
  5. در ضمن بهتر نبود با همون کاربری قبلی حرفاتونو میگفتین ؟؟؟ فک نکنین متوجه نیستم جناب.
    در ضمن از این لحظه ب بعد دلیلی برای ادامه صحبت بین منو شما وجود نداره. لطفن دیگه مزاحم نشین.
    مرحمت زیاد.
  6. گروه دست چین شدن !! دست چین شما ینی چی ؟؟ میشه ب منم بگین بدونم ؟؟راستش این کلمه با چیزایی ک تو همین انجمن جدید دیدم نمیخونه. برا همینه معنیشو از خودتون میخوام.
    اگه میشه از این ب بعد برای من از آرزوی آناج نگین. لطف بزرگی میکنین.
    هه !! شرط میذارین برا گفتن اسمتون ؟؟ جالبه !! واقعن جالبه !! فک میکنم حالا دیگه اونی ک باید شرط بذاره من باشم نه شما !!!
    بازم عرض میکنم خدمتتون اگه اسمتونو بدونم - البته ی حدسایی زدم- مطمئن باشین تو پیام خصوصی بهتر میتونم ملتفتتون کنم در مورد همه چیز. امیدوارم متوجه منظورم شده باشین ک نمیخوام بدون شناختن دقیق طرفم ، خیلی چیزارو ناخواسته ب زبون بیارم.
    عزت زیاد.
  7. سلام علیکم.
    اول از همه یه موردیو متذکر بشم. شما برای من پیغامی نذاشتین در اصل. اگه دقت کنین تو صفحه کاربری خودتونه. ینی برا خودتون گذاشتین !!!
    بعد هم اینکه اینم میدونم ک شما از اعضای آناج هستین. جای هیچ تعجبی نیست.
    حدستون در مورد ذهنیتم در مورد آناج - آیلی ب نظرم بهتره !! - و اعضاش کاملن درسته. کاملن.پس ی توصیه ی کاملن دوستانه خدمتتون دارم. بهتر نیس کمی ، فقط کمی ب همه چیز فکر کنین ؟؟ ب اینکه چرا من باید این ذهنیتو داشته باشم ؟؟ ب اینکه چی باعث شد ک همه یهو برن ؟؟؟ ممنون میشم نتیجه این فکرارو ب منم اطلاع بدین. مشتاقم بدونمشون.
  8. دوباره سلام.
    میدونم ک منو میشناسین وگرنه درست بعد عضویتتون نمیومدین برام پیغام بذارین.
    اول از همه انجمن دخترا نه و خانوما. همونطور ک جایی نشنیدین بگن انجمن پسرا !! نه؟؟ همه جا میگن انجمن آقایون !!
    بعدشم کسایی ک منو برا اینکار معرفی کردن همه نظر لطفشون بوده. بازم خدمتتون عرض میکنم تا من شما رو نشناسم نمیتونم جواب درست و کاملی بهتون بدمو حتی قانعتون کنم. بهتره خودتونو معرفی کنین تا بدونم با کی طرفم و چطور باید جواب حرفاتونو بدم. ممنون.
    و اما اینکه میگین مواظب کاربر تامای باشم. فکر کنم این دیگه جزو اختیارات خودم باشه که با کیا تو فضای مجازی درارتباط باشمو حرف کیارو قبول کنم. بهتون اطمینان میدم که من با شناخت از طرفم جلو میرم نه چیز دیگه ای. بازم ممنون بابت تذکر.
    آسمونتون صاف و بدون ابر.
  9. slm man esm shomaro ham midunam az chan ta az aazaye anaj ham porsidam ke ki mitoone anjomane nojume dokhtararo rah bendaze hamashun sho ma ro goftan
    rasti az tamay movazeb bashin............خطر در كمين است
  10. اول از همه سلام.
    دوست ناشناخته ک حتی خودتونو معرفی نکردین امیدوارم حالتون خوب باشه.
    نمیدونم کی هستین ... اگه خودتونو معرفی کنین قطعا بهتر میتونم تو جواب دادن به درخواستتون کمکتون کنم.
    لطف عالی مستدام.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 11
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد