مکالمه بین andromeda-s و BigBang

46 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
  1. سلااااااااااااام
    ببخشید ببخشید ببخشید ببخشید ببخشید ببخشید ببخشید ببخشید...................خواهش می کنم ببخیشید
    اگه تو این مدت یه وقتی جواب اس ام اس ندادم ببخشید سیم کارتم سوخته فکر کنم یه 4 ماهی بشه!!!!واقعا ببخشید
    .......راستی ما دعا می کنیم شماروها دلمان نیز بسی تنگ شده هم برای فروم هم بیشتر برای دوستان
    بازم ببخشید
    دلتنگیه دیگه قول میدم واقعا قول میدم این دفعه اگر برنامه ای بود تا دور هم جمع شیم حتما بیام قول قول قول
  2. انتقالیم که جور شد واقعا مرسی از راهنماییاتالان همش میگم همه چی آرومه من چه قدر خوشحالم...
  3. سلام
    ممنون خیلی لطف کردی!
    منم همچنان مشتاق دیدارم!
    انتقالی رو چه کردی؟!
  4. راستی من هنوز دلم میخواد ببینمت ولی نمیشه!!!
  5. سلام
    اون شب که بهم اس ام اس دادی به یادت بودم دعاتم کردم امیدوارم امسال موفق باشی و به اون چیزی که میخوای برسی
  6. قبول حق باشه!
    باشه حتما دعات میکنم!
    توام منو دعا کن!
  7. درود دوباره
    خیلی دوست داشتم شماهارو ببینم ولی خوب نشد اشکالی نداره دیگه راستی نماز و روزه هاتونم قبول واسه منم دعا کن مامانم بذاره روزه بگیرم
  8. سلام
    بله جای شما خالی خیلی خوب بود و خوش گذشت!
    راسشو بخوای به زبون نیووردم که جای صدف خالی ولی تو اتوبوس که بودیم بهار گفت آندرومدا اس هم هست که گفتم نه نمیتونه بیاد متاسفانه!!!(جاست ایت)
    خوش بگذره!
  9. درود بر دوست نازنینم
    خوش گذشت؟؟جای مارم خالی کردین؟؟
  10. نه من کلا خسته نمیشم هروقت ثابت باشم تو یه حالت خاص خوابم میبره فرقیم نداره کجا باشه کلاس،تو اتاقم،وایساده،نشسته...
    خیلی خوبه که میتونی صبح زود پاشی خدارو شکر کن!
    عوضش من میخوابم تا وقتی که یکی بیاد صدام کنه اگه هم که دیر خوابیده باشم صدا نمیشنومو با صدا کردنم بیدار نمیشم!
    مطمئن باش اگه صلاح باشه کارت درست میشه!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 46
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
© تمامی حقوق برای آوا استار محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد